یکشنبه 2 اردیبهشت 1403   05:05:04
معرفی مدیر دفتر
1390/10/5 دوشنبه

مشخصات فردی:
نام و نام خانوادگی: خانم دکتر زهرا قنبری مله

سوابق تحصیلی:
دکترا: تاریخ
مرتبه علمی: استادیار


 

ساختار تشکیلاتی
1398/8/27 دوشنبه
ارتباط با ما
1398/1/20 سه‌شنبه
1390/9/1 سه‌شنبه

سازمان مركزي دانشگاه پيام نور

مديريت برنامه ريزي آموزشي

شماره تماس: 22442048

نمابر: 22485277

آدرس پست الكترونيكي: barnamehrizi@pnu.ac.ir


برگزیده
اخبار
آرشیو اخبار
اطلاعیه
بيشتر
جزوات درسی
1394/7/5 یکشنبه

دانشکده فنی مهندسی

ساعت دروس کارآموزی و کارورزی رشته ها

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

آزمایشگاه شبکه‌های کامپیوتری

امیر فرمانبر- بهروز رضاسروش- داود کریم‌زادگان مقدم

2

آزمایشگاه مدارهای منطقی

مهدی عظیمی‌پور- رضا عسکری مقدم

3

آزمایشگاه معماری کامپیوتر

رضا عسکری مقدم

4

آیین نامه های مدیریت ایمنی کارگاه

شورایعالی حفاظت فنی

5

دستور کار آزمایشگاه معماری کامپیوتر

رضا عسکری مقدم- مهدی عظیمی پور

6

اصول و فنون نظارت بر اجرا

فاطمه جاذبی

7

قوانین حاکم بر پروژه ها

علی قربانی

8

نرم افزارهای متره وبرآورد

مهندس فاطمه جاذبی

9

روش ملی طرح مخلوط بتن

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن

10

مبانی راه آهن برقی

سیامک فرشاد

11

تعرفه اروپا - آسیا TEA برای حمل و نقل
کالا را راه آهن

معصومه افتخاری- فاطمه شادپور

12

توافقنامه حمل و نقل بین المللی
بار با راه آهن (SMGS)

عباس نظری

13 اتوماسیون صنعتی غلامرضا اسماعیلیان
14 تکنولوژی جوهرهای چاپ سلیمان حسین زاده
15 ژئودزی ماهواره ای علی قربانعلی
16 انواع آسیاب ها و خردایش در تولید صنعتی روکش های سطح صادق مهویدی
17 دوباره تولید رنگ گروه آموزشی
18 شیمی و تکنولوژی رنگرزی (1) گروه آموزشی
19 طراحی معماری  قاضی زاهدی
20 مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی کمال محمدی اصل
21 ایمنی و بهداشت کار در استفاده از مواد شیمیایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی- معاونت بهداشت- مرکز سلامت محیط و کار
22 مجموعه ای دستورالعمل ها و مقررات ایمنی برق  شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
23 آیین نامه ایمنی در عملیات نیروی انتقال برق  وزارت تعاون، کار و روابط اجتماعی
معاونت روابط کار
24 قانون کار جمهوری اسلامی ایران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
25 آیین نامه ایمنی در کار معادن وزارت تعاون، کار و روابط اجتماعی
معاونت روابط کار
26 کارگاه مبانی کامپیوتر و برنامه سازی کمال محمدی اصل- زهرا کمال
27 مباحث مقررات ملی ساختمان دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان 
28 تجارت الکترونیک محمدتقی فقیهی نژاد
29 زمین شناسی عمومی
قسمت اول                 قسمت دوم
حسن علیزاده- سید جواد مقدسی- محمدرضا کبریایی زاده


 

دانشکده علوم پایه

 ساعت دروس کارآموزی و کارورزی رشته ها

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

جبر3 (قضیه های سیلو)

محمد حسن بیژن زاده

2

راهنمای بررسی کتب درسی (رشته ریاضی)

محمد حسن بیژن زاده

3

فیزیک حالت جامد 1

امیر عباس صبوری دودران

4

فیزیک حالت جامد 2

امیر عباس صبوری دودران

5

آمار زیستی مسعود یارمحمدی
6 آزمایشگاه مبانی گیاه شناسی
پاورپوینت 
بهروز صالحی اسکندری- امیرحسین فرقانی


 

دانشکده علوم اجتماعی

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

تاریخ خوارزمشاهیان و غوریان

گروه

2

جغرافیای انسانی 2

مولفان

3

جغرافیای تاریخی سرزمینهای اسلامی

علیرضا خزائلی

4

مدیریت شهری

بیژن دادرس

5

تفسیر نقشه ها و نمودارهای موضوعی در جغرافیا

موسی کاظمی - شهداد

6

برگزیده نتابج سرشماری عمومی نفوس و مسکن

مرکز آمار ایران

7

توزیع فضایی جمعیت ونظام سلسله مراتبی شهرهای ایران1335-1390

موسی کاظمی

8

مجموعه مقالات (آب و هوای ایرن)

گروه علمی

9

مجموعه مقالات (برنامه ریزی روستایی در نواحی مرزی و ویژه)

گروه نویسندگان

10

کاربرد GIS و سنجش از دور در برنامه ریزی روستایی

رستمی
11 سامانه های اطلاعات جغرافیایی در برنامه ریزی شهری (GIS) رودابه فرهادی
12 تاریخ و جغرافیا
قسمت 1             قسمت 2
قسمت 3              قسمت 4
مهری ادریسی
 

دانشکده فنی مهندسی

ساعت دروس کارآموزی و کارورزی رشته ها

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

آشنایی با ابزار کار آبگینه

محسن حاج سید جوادی

2

آشنایی با ابزار و وسایل و تجهیرات و مواد اولیه صنایع فلز

منصور حسین پور میزاب

3

آشنایی با فرهنگ و ادبیات ایران

نرگس محمدی بدر

4

آشنایی با مضامین مذهبی

گروه هنر

5

آشنایی با مواد و ابزار کار نگارگری

سیامک رحیمی

6

ارزیابی و ارزشیابی فرش

محسن حاج سید جوادی

7

بررسی تاثیر هنر ایران در شرق

کتایون پلاسعیدی

8

بررسی نقش و رنگ در نقوش ایرانی

الیاس صفاران - فکری

9

بررسی هنرهای اسلامی در دوران معاصر

الیاس صفاران

10

پارچه شناسی 2

الیاس صفاران

11

تاریخ پارچه و لباس 1

الیاس صفاران

12

تاریخ عمومی نقاشی 3

صفاران- تماج

13

تاریخ عمومی نقاشی4

صفاران- تماج

14

تاریخچه چوب شناسی

منصور حسین پور میزاب

15

تاریخچه عکاسی

مریم نیکخواه ابیانه

16

تاریخچه نساجی در جهان

الیاس صفاران - فکری

17

تاریخچه هنری چوب

اصغر پناه زاده خانمیری

18

حکمت و هنر اسلامی

الیاس صفاران

19

خوشنویسی و طراحی حروف2

علی اصغر مقتدایی

20

شناخت سازه های سنتی

خلیل گودرزی سروش

21

شیوه های هنر ی دوران اسلامی

الیاس صفاران-پردیس بهمنی

22

طرح اشیاء در تمدن اسلامی

الیاس صفاران -پردیس بهمنی

23

عناصر و جزئیات بناهای تاریخی

خلیل گودرزی سروش

24

بافت قالی 3

محسن حاج سید جوادی

25

کنترل کیفی و استانداردهای هنر اسلامی 1

الیاس صفاران -پردیس بهمنی

26

کنترل کیفی و استانداردهای هنر اسلامی 2

الیاس صفاران-پردیس بهمنی

27

مبانی زیبایی هنر اسلامی

رحیمی

28

مدل های کمی در شهر سازی

خلیل گودرزی سروش ، امیر اکبری مهام

29

مدیریت تولید صنعتی

پردیس بهمنی و همکاران

30

موزه داری فرش

منصور حسین پور میزاب

31

هندسه کاربردی

امیرسامان محسنی

32

هندسه مناظر و مرایا

ناصر مقدم پور

33

هنر در دنیای کودکان

الیاس صفاران-مارال برزین

34

نمایش در ایران

شهاب پازوکی

35

عفاف و حجاب الهام میرکمالی

36

تاریخ فرش جهان

غلامرضا طوسیان شاندیز

37

زیباشناسی خوشنویسی

علی اصغر مقتدایی

38

تاریخ خوشنویسی 1

علی اصغر مقتدایی

39

تاریخ خوشنویسی 2

علی اصغر مقتدایی

40 لباس های سنتی لیدا فتحی
41 حقوق در معماری و شهرسازی  حمیدرضا عامری سیاهوئی-علیرضا سلیمانی-افشین مهر- صابر زند


   

دانشکده مدیریت

جزوه ساعت دروس کارآموزی و کارورزی رشته ها

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

اقتصاد منابع

ایماندوست

2

روان شناسی سیاسی

فرشته خضروی افلاک فر

3

مبانی مدیریت صنعتی(رویکرد نوین)

میرزا حسن حسینی_روح الله حسینی

4

مقادیر ویژه -بردارهای ویژه

گروه ریاضی

5

مبانی مدیریت بازگانی

زین العابدین رحمانی

6

نقد و بررسی قانون مدیریت خدمات کشوری

گردآوری گروه

7

قانون مدیریت خدمات کشوری -----

8

زبان تخصصی بانکداری 1

بیتا شایگانی

9

اقتصاد خرد 3

یگانه موسوی جهرمی

10

نظریه های بازی (استراتژی و کاربردها)

یگانه موسوی جهرمی- الهام صحتی

11

زبان تخصصی بانکداری 2

بیتا شایگانی

12 استاندارد کیفیت خدمات گردشگری دفتر امور مراکز و خدمات گردشگری و استانداردسازی
13 کار آفرینی: راه اندازی و مدیریت کسب و کار
قسمت اول          قسمت دوم
جهانگیر یدالهی فاری- علی اکبر آقاجانی افروزی- هادی زارع
 

دانشکده علوم انسانی

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

تاریخ الادب العربی من سقوط بغداد الی العصر المعاصر

مصطفی جوانرودی و مسبوق

2

نصوص من النظم و النثر من سقوط بغداد الی العصر المعاصر

جوانرودی -سیفی

3

تاریخ ادبیات عرب

رینوالد نیکلسون

4

Aspects of the Novelo (بخشی از رمان 1) E.M. Foster
5 کلیات ادبیات تطبیقی سهیلا فرهنگی
6 شاعران حوزه ادبی عراق علی محمد پشتدار-آسیه ذببح نیا عمران-حسین یزدانی احمدآبادی
 
دانشکده علوم انسانی

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

روش تحقیق رایانه ای

سید حمید حسینی

2

وضع کنونی جهان اسلام1

گلناز سعیدی

3

تاریخ کلام و فلسفه اسلامی

ناصر محمدی

4

اقلیتهای مسلمان درجهان اسلام

مهدی کرمانی

5

تاریخ اسلام در مصر و شام

مهدی جلیلی

6

تاریخ فلسفه اسلامی 2

ناصر محمدی

7

فلسفه فقه یاکندوکاوی دراصول ومبانی علم فقه

حسن مبینی

8

قرائت ودرک متون تفسیری

سیدمحمدمیردامادی - محمدهادی امین ناجی

9

درآمدی بر مفردات قرآن

علیرضا دل افکار- لیلا قنبری

10

روش تدریس و تحلیل محتوای کتب قرآن دوره راهنمایی

قسمت اول                    قسمت دوم

یونس باقری- سید مهدی سیف- سید محمد حسین میرباقری- مسعود وکیلی

11

تفسیر المیزان جلد 14

علامه سید محمد حسین طباطبایی

12

تفسیر المیزان جلد 15

علامه سید محمد حسین طباطبایی

13

تفسیر کشف السرار جلد 9

علامه سید محمد حسین طباطبایی

14

بنیاد حکمت سبزواری مولف: توشی هیکو ایزوشو مترجم: سید جلال الدین مجتبوی

15

رایانه و فضای مجازی گروه علوم و قرآن حدیث

16

علوم قرآنی 3

گروه علوم و قرآن حدیث

17

جغرافیای تاریخی سرزمین های اسلام علی خزائلی

19

جغرافیا نگاری در اسلام مجتبی سلطانی احمدی- مهدی عبادی

18

تاریخ اسلام در مصر و شام 2 مجتبی سلطانی احمدی- زینب فضلی

19

تاریخ تشکیلات اسلامی سلطانی- عبادی

20

کلیات فرهنگ و تمدن اسلامی

گردآوری گروه تاریخ و تمدن ملل اسلامی

21 مهارتهای هفت گانه ICDL گردآوری
22 حقوق شهروندی حسن خسروی 
 

دانشکده فنی مهندسی

ردیف

نام جزوه

نام نویسنده

1

آلودگی محیط زیست

غلامرضا بخشی خانیکی

2

ارتباطات و نوآوری

مهناز محمدزاده

3

تکنولوزی موتور و موتورهای احتراقی

فرزاد - رضایی فر

4

جنگلداری

محمد رضا سیفی -رحمانعلی قره باغی- بابک نیکدستان

5

جیره نویسی آبزیان

حشمت سپهری مقدم

6

چوب شناسی

اسماعیل یساری - تذکر رضایی- حسین پور

7

عملیات کشاورزی

کمال سادات اسیلان

8

کانالهای آبرسانی

یساری - مومنی

9

گیاهان آبزی

غلامرضا بخشی خانیکی

10

محیط زیست روستاها

رضوانی

فرم ها
1390/9/1 سه‌شنبه
 

ردیف

اداره ارزشیابی آموزشی اساتید

اداره برنامه ریزی آموزشی

1

فرم حق الجلسه

فرم دستورالعمل دروس پروژه رشته های فنی مهندسی

2

فرم حضور هفتگی اساتید
 

 

معرفی همکاران
1390/9/2 چهارشنبه
نام و نام خانوادگی سمت امور محوله تلفن داخلی شماره مستقیم
دکتر زهرا قنبری مله مدیرکل      
دکتر سیده سمیرا حسینی معاون برنامه ریزی     22485315
دکتر طاهره شاکریان اردکانی معاون تحصیلات تکمیلی      22455119
فاطمه بنی جمالی مسئول دفتر     23322244
 گروه مدیریت برنامه ریزی آموزشی
مهناز محمدی مقانکی رئیس گروه برنامه ریزی درسی   2248 22485276
مریم سادات سکاکی کارشناس مسئول گروه کارشناسی کارشناس دانشکده فنی و  مهندسی  2247 22485318
مرجانه ریاحی کارشناس مسئول گروه کارشناسی کارشناس دانشکده
 علوم اجتماعی  و حقوق 
2625 22485301
لیلا خضرایی شولای فر کارشناس مسئول گروه کارشناسی کارشناس دانشکده مدیریت و دانشکده علوم تربیتی  2726  
سیده زهرا شمسی پاپکیاده کارشناس مسئول گروه کارشناسی کارشناس دانشکده ادبیات و زبان خارجی، دانشکده الهیات و معارف اسلامی، دانشکده علوم پایه، کلیه رشته های کشاورزی، و کلیه دروس عمومی  2851 22485236
منصوره صفا کارشناس مسئول گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس رشته های دکتری - 22485328
مهدیه محمدی پیشکش کارشناس گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس دانشکده علوم تربیتی  2704 22485318
سپیده نوایی لواسانی کارشناس گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس دانشکده الهیات
کارشناس رشته های کشاورزی
  22485278
شهلا ابوالقاسم تبار گنجی کارشناس مسئول گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس  دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی   22485053
انسیه حسین آبادی کارشناس مسئول گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس دانشکده علوم اجتماعی 2513  
لیلا زارع کارشناس گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس دانشکده فنی و  مهندسی  2469  
صونا میرزائی صومعه سرا کارشناس گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس دانشکده علوم پایه  2285  
ناهید خسروی کارشناس گروه تحصیلات تکمیلی کارشناس دانشکده مدیریت    22485060
گروه سیستم جامع گلستان
اعظم السادات رضوی کارشناس مسئول گروه سیستم جامع گلستان   2604
سودابه یادگاری کارشناس گروه سیستم  جامع گلستان      
فتح الله روحی کارشناس گروه سیستم جامع گلستان   2308 22455043
گروه برنامه ریزی آموزشی
حمید ایمانی فراهانی رئیس گروه برنامه ریزی آموزشی   2595  
حمید رضا گودرزی کارشناس مسئول گروه برنامه ریزی آموزشی   2882  
 گروه تحصیلات تکمیلی
گروه آموزشهای آزاد و کوتاه مدت
سمیه جعفری رییس گروه آموزشهای آزاد و کوتاه مدت   2796 22485281
موسی الرضا اسدپور کارشناس گروه آموزشهای آزاد و کوتاه مدت   2531  
گروه آموزشهای الکترونیکی و چندرسانه ای
رضا محمدی جم رییس گروه آموزشهای الکترونیکی و چندرسانه ای     22485131
کمیل گیلانی کارشناس گروه آموزشهای الکترونیکی و چندرسانه ای   2760 22454976
محبوبه حسنی کارشناس گروه آموزشهای الکترونیکی و چندرسانه ای   2514  
پروا مرادی صالح کارشناس گروه آموزشهای الکترونیکی و چندرسانه ای   2938 22485313
گروه توسعه رشته های تحصیلی
منیژه محمدی رییس گروه توسعه رشته های تحصیلی   2467 22442049