اخبار
1402/2/3 یکشنبه
انتصاب خانم دکتر زهرا قنبری مله به سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی
انتصاب سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی

.

طی احکامی از سوی ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور معاون اداری مالی و 8 مدیر جدید در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی، دکتر ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معارفه ضمن قدردانی از زحمات مدیران پیشین و قبول مسئولیت توسط مدیران جدید گفت: پست های مدیریتی مسولیتی سنگین بر دوش افراد می گذارد، یکی از استراتژی های مدیریتی دانشگاه چرخش سکان مدیریتی جهت انتقال تجربیات مدیران پیشکسوت به مدیران جوان و صاحب ایده در مراکز و واحد های دانشگاه پیام نور می باشد.
در این نشست همچنین حجت الاسلام والمسملین نبوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور نیز بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و اظهار داشت: در قبول مسولیت های نظام جمهوری اسلامی باید از خداوند بخواهید تا به شما قدرتی دهد تا در مقامی که قرار میگیرید خدمت به خلق خدا در اولویت باشد.
لازم به ذکر است در این مراسم دکتر علی پریمی رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان سمنان به عنوان سرپرست جدید معاونت اداری و مالی دانشگاه منصوب و از زحمات دکتر فرید اجلالی تقدیر شد.
در این مراسم خانم دکتر قنبری به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر خادمی به عنوان سرپرست جدید دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه، دکتر سید سجاد سجادی خواه به عنوان سرپرست مرکز سنجش و آزمون،  دکتر مهدوی آرانی به عنوان سرپرست دبیرخانه هیات اجرایی جذب، دکتر میثم موسی پور به عنوان سرپرست امور حقوقی دانشگاه، دکتر آبرود به عنوان سرپرست مجلس و امور استان ها دانشگاه، دکتر عبادی به عنوان سرپرست دانشکده الهیات و معارف اسلامی و همچنین سرکار خانم دکتر محمدی بدر به عنوان سرپرست دانشکده ادبیات و زبان های خارجی منصوب و معارفه شدند.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار