فناوری و پژوهش
1398/4/3 دوشنبه
نماینده کرج در مجلس شواری اسلامی:

لزوم بهره گیری از ظرفیت های استثنایی دانشگاه پیام نور در تعامل با بخش های صنعتی/نقشه راه مشترک کانون کارفرمایان و دانشگاه پیام نور ترسیم شد


دفتر کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی با عنوان کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایان ایران در پیام نور البرز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر کولیوند نمایند مردم کرج در این مراسم علاوه بر نشست با رئیس دانشگاه پیام نور البرز و کارفرمایان؛از بخشهای مختلف کارآفرینی و ارتباط با صنعت این دانشگاه دیدن کرد.
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: لازم است نقشه راه مشترک دفتر کارفرمایان با بهره مندی از ظرفیتهای استثنایی و بالقوه دانشگاه پیام نور بزودی ترسیم شود و مورد استفاده قرار گیرد.
دکتر کولیوند ضمن تقدیر از مسئولان این دانشگاه در مهیا نمودن بستر فعالیتها انجمنهای صنفی و ارتباط بهینه با صنعت؛ برگزاری همایشی با همین موضوع را پس از گسترش فعالیتها خواستار شد.
همچنین دکتر سید اسحاق جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز، هدف از این تفاهم نامه با کانون کارفرمایی را استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای ارتقاء بخشیدن به ارتباط صنعت و دانشگاه و سوق دادن صنعت به سمت شرکت های دانش بنیان و تدوین و برگزاری دوره های توانمند سازی برای فارغ التحصیلان دانشگاه و صاحبان کسب و کار عنوان کرد.
جلالیان ضمن تقدیر از حمایتهای نماینده مردمی کرج؛ دانشگاه پیام نور را دانشگاهی خدمت رسان و پیشرو در حوزه های کارآفرینی و ایجاد و حمایت از کسب و کارهای نوین معرفی کرد و همکاری با انجمنهای صنفی کارفرمایی را فرصتی در تحقق این اهداف عنوان کرد.
گفتنی است کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمائی ایران از اتحاد بین انجمن های صنفی کارفرمائی و کانون های کارفرمائی سراسری بوجود آمده است و به موجب قانون در رأس هرم تشکیلات کارفرمائی کشور قرار دارد و جهت حمایت از کارفرمایان بخش های مختلف اقتصادی ، به عنوان تنها نماینده بخش کارفرمائی ، در مذاکره با دولت و سازمان های داخلی و بین المللی مرتبط با حقوق و قوانین کار و تامین اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با منافع کارفرمایان فعالیت می نماید .
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر