اخبار
1398/7/23 سه‌شنبه
با کسب حد اکثری آراء؛

معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور عضو هیات مدیره انجمن علوم و فناوری‌های شیمیایی ایران شد
به گزازرش روابط عمومی دانشگاه، مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره انجمن علوم و فناوری‌های شیمیایی ایران در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور بر گزار شد .
 معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور در این جلسه با اشاره به نحوه عملکرد و فعالیت‌های سه سال گذشته، برنامه و سند راهبردی آینده  گفت: براساس یکی از مصوبات مجمع و بنا به پیشنهاد هیات مدیره به پاس حمایت‌های دانشگاه پیام نور از انجمن، مقرر شد کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان متقاضی عضویت در این انجمن از پرداخت حق ثبت نام عضویت سالانه معاف شوند.
دکتر کریمی خبر داد:  بر اساس آیین نامه وزارتی با نظارت و تایید نماینده حاضر از طرف کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم، خانم آتشکدی به عنوان رئیس جلسه، خانم حاجی‌آقایی منشی و خانم افشار و آقای هاشمی  به عنوان دو ناظر برای برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن انتخاب شدند. 
در پایان رای گیری، دکتر محمد علی کریمی استاد شیمی دانشگاه پیام نور با کسب 81 رای، مهندس ابراهیم علوی طالقانی از بخش صنعت وزارت نفت با کسب 79 رای، دکتر محمود پایه قدر استاد شیمی دانشگاه با کسب 61 رای،  دکتر منصور انبیا استاد شیمی دانشگاه علم و صنعت با کسب 52 رای، دکتر حمید سعیدیان استاد شیمی دانشگاه با کسب 51 رای، مهندس گوشه از بخش صنعت دارو با کسب 41 رای و مهندس سعید حق‌دار روزبهانی از بخش صنایع شیمیایی با کسب 40 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و خانم دکتر فرناز جعفرپور استاد شیمی دانشگاه تهران با کسب 32 رای و آقای دکتر عبدالحمید هاتفی مهرجردی با کسب 12 رای به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره و آقای دکتر حمید یزدانی با کسب 62 رای به عنوان بازرس اصلی و خانم دکتر رقیه میرزا زاده از انستیتو پاستور با کسب 31 رای به عنوان بازرس علی البدل برای مدت سه سال انتخاب شدند.
گفتنی است، انجمن علوم و فناوری های شیمیایی ایران در آذر ماه سال ۱۳۹۴ با ترکیبی از اساتید مجرب و صاحب نظر دانشگاه‌های مختلف و اهالی موفق و صاحب نظر بخش صنعت به عنوان اعضای هیئت موسس در کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصویب شد. وجه بارز این انجمن تاکید بر حوزه فناوری های شیمیایی و حضور و ایفای نقش بیشتر و بهتر اهالی صنعت در کنار دانشگاهیان است. این انجمن به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علم و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی و همچنین ارتباط و ایفای نقش بهتر و بیشتر بین فعالین بخش های دانشگاهی، صنعتی و آزمایشگاهی دولتی و غیردولتی در زمینه های مربوط به فناوری های شیمیایی و سایر رشته ها و صنایع وابسته تأسیس شد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر