اطلاعيه دسترسي به پايگاه هاي اطلاعاتي
1391/3/23 سه‌شنبه

اطلاعیه فعال شدن دسترسی دانشگاه به قسمت پایان ­نامه و کتاب­های آرشیو دیجیتالی سامانه گیگالیب جهت دریافت کل پایان ­نامه و کتاب­های لاتین از 200 پایگاه علمی معتبر دنیا در دانشگاه

(قابل توجه کلیه اعضای علمی در تمامی استان، مراکز، واحدها، سازمان مرکزی و مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه)

 

دسترسی دانشگاه به قسمت پایان­ نامه و کتاب­های آرشیو سامانه گیگالیب جهت دریافت متن کامل پایان­ نامه و کل کتاب­های لاتین مورد نیاز برقرار گردیده است. لذا اعضای علمی محترم دانشگاه فقط با استفاده از نام و رمز کاربری خود می توانند از این بخش­ها در سامانه گیگالیب به آدرس http://gigalib.org/ استفاده نمایند.

          لازم به یادآوری است، اعضای علمی در صورت نداشتن نام و رمز کاربری می توانند با شماره تلفن 22485210-021 (سرکار خانم رحیمی نژاد) تماس حاصل نمایند.

 

همچنین نحوه دسترسی، آدرس و راهنمای استفاده از سامانه در قسمت پایگاه های ­علمی درگاه اصلی دانشگاه نیز موجود می­باشد.

مدیریت تحقیقات، خدمات پژوهشی و فناوری

 

 

اطلاعیه فعال­سازی کتابخانه دیجیتالی گیگالیب در دانشگاه در سطح کشور

 

با توجه به نیاز اعضای محترم علمی، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه به دریافت متن کامل مقاله و کتاب­های لاتین جهت پژوهش، تحقیق و تولید علم این معاونت دسترسی به 200 پایگاه علمی معتبر را، به دو طریق زیر مهیا نموده است.

 1.  با استفاده از نام و رمز کاربری :  در این روش کلیه اعضای علمی دانشگاه می­توانند از طریق نشانی زیر از این پایگاه­­های علمی استفاده نمایند :

http://gigalib.org

 

که در آن سقف دریافت در هر دوره 15 مقاله می­باشد که بعد از اتمام سقف در هر زمان، 15 مقاله بعدی بلافاصله فعال می­گردد. در این خصوص لازم به یادآوری است، اعضای علمی برای اطلاع از نام و رمز کاربری، پست الکترونیکی خود را بررسی و یا در ساعات 9 الی 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره 22485210-021 (سرکار خانم رحیمی نژاد) تماس حاصل نمایند.

2.  بدون استفاده از نام و رمز کاربری : در این روش کلیه اعضای علمی و دانشجویان دانشگاه در محل ساختمان استان، مرکز، واحد، مرکز تحصیلات تکمیلی و سازمان مرکزی (که امکان اتصال به اینترنت جهانی را دارند) می­توانند از طریق نشانی زیر از این پایگاه­­های علمی استفاده نمایند :

http://gigalib.org/ip

 

همچنین استفاده از این پایگاه­های علمی بدون پرداخت هزینه از طرف اعضای علمی و دانشجویان دانشگاه است و جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دسترسی، آدرس و راهنمای استفاده از این سامانه به قسمت پایگاه­ علمی درگاه اصلی دانشگاه مراجعه نمایید.

 

مدیریت تحقیقات، خدمات پژوهشی و فناوری  


 

اطلاعیه دسترسی مستقیم به پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  ISC

ویژه اعضای محترم علمی (که نام و رمز کاربری استفاده از اینترنت سازمان مرکزی را دارند)

 

امکان دسترسی برخط (online) به بخش گزارشهای استنادی نشریات فارسی (PJCR)، عربی (AJCR) و انگلیسی (EJCR) پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برای اعضای علمی محترم دانشگاه در محل سازمان مرکزی برقرار شده است. لذا جهت استفاده و دریافت ضریب تاثیر مجلات علمی جهان اسلام  به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

 

http://www.isc.gov.ir

 

مدیریت تحقیقات و خدمات پژوهشی و فناوری

1