اخبار و رويدادها
1398/3/22 چهارشنبه
حمایت ویژه
حمایت ویژه ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ریاست جمهوری از پایان نامه ها ،مقالات،تالیف و ترجمه کتب علوم شناختی

.

دکترمجید صفاری نیا، مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت :  در جلسه مشترک با دکتر جغتائی، معاون آموزشی و اجرایی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ریاست جمهوری که روز یکشنبه 19 خرداد ماه در ستاد علوم شناختی برگزار شد مصوب شد از پژوهش های دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه علوم شناختی حمایت ویژه شود.

مدیر کل امور دانشجویان خاطر نشان کرد : دانشگاه پیام نور با ظرفیت بیش از ده ها هزار دانشجوی رشته روانشناسی و 143 عضو هیات علمی در این رشته و رشته های همچون راهنمایی و مشاوره،علوم تربیتی،مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)، اقتصاد، رشته های علوم پایه و فنی مهندسی در اکثر مراکز و واحدها، ضمن آمادگی برای راه اندازی انجمن های علمی دانشجویی بین رشته ای مغز و شناخت و ترویج علوم شناختی در مراکز و واحدها و آمادگی برگزاری سمینار،همایش،کارگاه آموزشی و کنکره علوم شناختی داریم.

دکتر صفاری نیا بیان کرد: در این جلسه مصوب شد ضمن حمایت از مقالات ،پایان نامه ها ،تالیف و ترجمه کتب و محصولات علوم شناختی کارگاه ویژه توانمند سازی برای اساتید رشته های روانشناسی و اساتید علاقمند به موضوعات علوم شناختی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شود.

در ادامه دکتر جغتایی معاون آموزشی و اجرایی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ریاست جمهوری افزود : ضمن اعلام حمایت از راه اندازی انجمن های علمی دانشجویی مغز و شناخت در مراکز دانشگاه پیام نورو ارائه تسهیلات به آنها ،در خصوص حمایت های تشویقی از فعالیت های علمی و پژوهشی، از پایان نامه هایی که در حوزه علوم شناختی می باشد در مقطع ارشد بین 7 الی 10 میلیون تومان و در مقطع دکتری بین 13 تا 16 میلیون تومان از ستاد علوم شناختی تسهیلات دریافت خواهند کرد.

معاون آموزشی و اجرایی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ریاست جمهوری تایید کرد: در صورت برگزاری دوره آموزشی ، همایش، طرح های پژوهشی ، تولید محصولات ، مقالات نمایه شده در پایگاه ISI ، تالیف و ترجمه کتب با موضوعات علوم شناختی تسهیلات مالی خوبی به آنها تعلق خواهد گرفت.

دکتر جغتایی تصریح کرد : تسهیلات مذکور در قالب 14 آئین نامه حمایت تشویقی مصوب شده و دانشجویان و اساتید می توانند به سایت اینترنتی (www.cogc.ir) مراجعه نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 22485299 (آقای دکتر خداشاهی) تماس حاصل نمائید. 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر