جمعه 31 خرداد 1398   00:22:58
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1397/10/4 سه‌شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان، در دیدار مسئول بسیج دانشجویی:
بسیج دانشجویی بر غنای برنامه های فرهنگی دانشگاه افزوده است.

.

صبح امروز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان، با دکتر علیرضا محدثی زرندی  رئیس دانشگاه پیام نور استان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این دیدار دکتر علیرضا محدثی زرندی، از خدمات صادقانه بسیج دانشجویی استان قدردانی و تشکر کرد.
دکتر علیرضا محدثی زرندی در این دیدار گفت: دانشگاه پیام نور استان کرمان با داشتن 29مرکز و واحد ،400 کارمند ،160 عضو هیات علمی،1000 استاد مدعو، پذیرای بیش از 15000 دانشجو بوده و این بیانگر ظرفیت بالای دانشگاه پیام نور در سطح استان است، که می تواند بستر مناسبی برای فعالیتهای فرهنگی تشکل ها و انجمن های دانشگاه باشد.
وی گفت:سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور محتوا محور بوده و دانشجو در هر مرکز و واحدی که پذیرفته شود محتوای آموزشی یکسانی را مطالعه می کند و این ویژگی آنرا از دانشگاههای سنتی متمایز کرده است.
علیرضا محدثی زرندی ادامه داد: وجود سیستم سنجش واحد و متمرکز در دانشگاه پیام نور، تضمین کننده محتوا محور بودن، این دانشگاه می باشد و سبب می شود، شرایط تحصیلی یکسان و با کیفیت برای دانشجویان این دانشگاه در سراسر کشور وجود داشته باشد و از این حیث دانشگاه پیام نور گام مهمی در زمینه تحقق عدالت آموزشی برداشته است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان افزود:  بسیج دانشجویی از تشکلهای باسابقه و با عملکرد خوب در زمینه های فرهنگی است و در تمامی مراکز و واحدهای این دانشگاه، تشکل بسیج دانشجویی در حال انجام فعالیت است و توانسته به خوبی بر غنای فعالیتهای فرهنگی دانشگاه بیفزاید.
لازم به ذکر است، در این دیدار ناصر بهروز مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان نیز در سخنانی تربیت نیروی کارآمد و انقلابی ، نقش آفرینی در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی و نگاه جذب حداکثری را سه ماموریت بسیج دانشجویی در محیط دانشگاه بیان کرد و فعالیتهای پایگاههای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور را با کیفیت و ثمر بخش توصیف کرد .
 
 
 
 
 
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر