جمعه 6 ارديبهشت 1398   15:16:17
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

1397/8/5 شنبه
دعوت رئیس دانشگاه پیام نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی اربعین
راهپیمایی اربعین فرصتی برای آگاهی بخشی و تحکیم وحدت مسلمانان است

.

رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی ضمن دعوت از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی اربعین، این حرکت بزرگ ارزشی را فرصتی بزرگ برای تحکیم وحدت مسلمانان ، عدالتخواهی و ظلم ستیزی دانست.
در پیام دکتر محمدرضا زمانی آمده است:
امام حسین (ع)‌، با حماسه‌ بزرگ عاشورا ندای آزادی و مقابله با ظلم و استبداد را به جهانیان ابلاغ کرد و پیام اربعین حسینی آگاهی بخشی، روشنگری و حفظ ارزش های این حماسه بزرگ است.
حضور میلیون ها شیفته اباعبدالله الحسین از سراسر جهان در راهپیمایی اربعین حسینی نشان می دهد که امروز جهان بشریت به این نتیجه رسیده که تنها مکتبی که می تواند عدالت را برقرار کند و ارزش های انسانی را به نمایش بگذارد، دین و مکتب اسلام است که از بهترین الگوها و شاخص های آن هم نهضت امام حسین علیه السلام است.
راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی فرصتی برای تحکیم وحدت، استقلال و ظلم ستیزی و پیروی از راه امام حسین علیه السلام است و بدون شک جامعه دانشگاهی بیش از دیگران، می تواند نقشی تاثیرگذار در حفظ و اشاعه فرهنگ عاشورا و مکتب امام حسین(ع) داشته باشد.
اینجانب به نوبه خود ضمن آرزوی قبولی خدمات و تلاش‌های همه خادمین در این مسیر پر از عشق و ایمان ، از همه دانشگاهیان برای مشارکت در این حرکت بزرگ ارزشی دعوت نموده و  اعلام می نمایم که دانشگاه پیام نور در حرکتی خودجوش با راه اندازی موکب هایی دراستان های خوزستان ، ایلام و شهر مقدس نجف اشرف آماده پذیرایی و اکرام زوّار اربعین است.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ