چهارشنبه 31 شهریور 1400   03:45:03
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1399/7/24 پنجشنبه
دکتر حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در بازدید از مرکز تنکابن عنوان کرد:
اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن ساختمان دانشگاه پیام نور تامین خواهد شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور  ، دکتر سید شمس الدین حسینی  نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ،رامسر و عباس آباد  و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات  و رییس کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی از دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن بازدید کرد.  
در این بازدید که دکتر  سید افشین موسوی چلک سرپرست دانشگاه پیام نور مازندران و  دکترسید محمدرضا نقیبی  مدیر  مالی دانشگاه پیام نور استان وجمعی از مسئولین محلی حضور داشتند،
دکتر ابوذر مرادی مسئول این مرکز دانشگاهی  با اشاره به  اهمیت  و نقش دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن در خصوص  ارائه خدمات به اقشار متوسط و کم درآمد،گفت: دانش آموزان و دانشجویانی که بیشتر ساکن روستاهای اطراف هستند  در این مرکز تحصیل می کنند و اینکه این مرکز می تواند زمینه ساز خدمات  بر مبنای دانش و توسعه کسب و کار باشد. 
دکتر مرادی با اشاره به پیشینه کهن و تاریخی بخش خرم آباد شهرستان تنکابن، عنوان کرد:  پروژه عمرانی دانشگاهی مرکز تنکابن از سال1384 شروع شده و تاکنون تکمیل نشده است. 
وی خواستار تسریع در به بهره برداری رسیدن این پروژه عمرانی شد.
در ادامه این نشست دکتر موسوی چلک با  بیان اینکه مرکز تنکابن جدا از اینکه یک مرکز دانشگاهی است،  می تواند به عنوان یکی از مراکز توسعه کسب و کار های روستایی فعالیت کند به  خاطر اینکه در بخش خرم آباد(مرکز استقرار دانشگاه) تعداد  زیادی روستا وجود دارد. 
وی ادامه داد:این ویژگی می تواند در راستای کسب و کارهای خرد ، کوچک و متوسط منشاء ارائه خدمت باشد و در این راستا مرکز کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای روستایی در این دانشگاه شکل خواهد گرفت. 
دکتر سید شمس الدین حسینی نماینده مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور توانسته است طی بیش از سه دهه از فعالیت خود در توسعه و رشد کانون های بومی و محلی موفق عمل کند ،گفت :این دانشگاه در حوزه توسعه آموزش های مجازی نیز در سطح کشور پیشتاز و پیشرو است. 
وی از پیگیری تخصیص سی میلیارد ریال بودجه جهت تکمیل پروژه  احداث ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه  از طریق وام یا مجاری دیگر نظیر اعتبارات  سازمان برنامه و بودجه خبر داد و گفت :این پروژه نیمه تمام باید با کمک مسئولین و مردم تکمیل شود.دکتر حسینی برضرورت گسترش وتاسیس رشته های جدید در این مرکز تاکید کرد و از مسئولین دانشگاه پیام نور خواست  اختصاص هفت رشته جدید در این  مرکز  تا حصول نتیجه پیگیری شود و مجلس شورای اسلامی هم از راه اندازی  رشته های پرمتقاضی در دانشگاه پیام نور حمایت می کند.
وی با بیان اینکه اکثر کسب و کارهای این متطقه خرد و کوچک می باشند،تصریح کرد:  بنگاههای خرد و کوچک برای توسعه به فراهم بودن زیرساخت های توسعه شبکه ای نیاز دارند و دانشگاه پیام نور به عنوان پشتیبان کننده  این بنگاهها  می تواند خدمات قابل توجهی در بخش خرم آباد  شهرستان تنکابن ارائه  کند. 
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تخصیص بودجه مناسب برای پیشبرد  اهداف و برنامه های توسعه ای در این مرکز دانشگاهی خبرداد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر