سه‌شنبه 6 مهر 1400   11:46:48
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1400/6/24 چهارشنبه
مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد:
تقدیر از مدیران و کارشناسان فعال و برتر حوزه دانشجویی دانشگاه پیام نور

.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت : مدیران و کارشناسان فعال و برتر حوزه دانشجویی دانشگاه پیام نوربا حضور ریاست دانشگاه و معاون رهنگی ،اجتماعی و دانشجویی به صورت ویدئوکنفرانس تقدیر شدند.
به گزارش روابط عمومی، دکترحسین زارع با اشاره به نحوه گزینش برترین ها، افزود:  ارزیابی ها به صورت دریافت ارائه گزارش از فعالیت و عملکرد بخش های مختلف این حوزه صورت گرفت و بر این اساس بخش مشاوره و خدمات دانشجویی به صورت سالانه ، کمیته انضباطی دوسالانه و تولیدات دانشجویی (با شاخص؛ برگزاری جشنواره ها و مسابقات علمی و فناوری،انجام امور جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه و المپیاد علمی و..) طی 5 سال گذشته ارزیابی و استان های برتر انتخاب و اعلام شده اند.
دکتر زارع در پایان افزود : استان همدان در 4 بخش؛کمیته انضباطی ،تولیدات دانشجویی ،خدمات و مشاوره دانشجویی، بعنوان استان برتر انتخاب شد.

فهرست 10  استان فعال و برتر بخش دانشجویی
 
رتبه مشاوره دانشجویی تولیدات و دانشجویی
استان رییس کمیته دبیر کمیته استان نام و نام خانوادگی
1 قزوین دکتر مهدی قدرتی میر کوهی نیار ذوالقدر خراسان رضوی محمد هادی قاسمی
2 قم دکتر علیرضا آقایوسفی دکتر مرضیه عزیزی معین مازندران محمد باقر منعمی امیری
3 هرمزگان دکتر زهرا خاکساری .............................. همدان* سعید ظروفی
4 مازندران دکترحسن عبداله زاده دکتر رجبعلی محمدزاده خوزستان سعید داریوند نژاد
5 اردبیل دکتر عیسی جعفری ............................. البرز اسماعیل رحیمی
6 خوزستان دکتر مرضیه مشعل پور سکینه کوچک کو تیانی کرمان دکتر امین رستمی
7 کرمان دکتر فروغ بختیاری دکتر محبوبه اسدی خراسان جنوبی دکتر فرشته اسدزاده
8 خراسان جنوبی دکتر محمد علی طالبی .................................. تهران سیامک اسلامی
9 همدان* دکتر نصراله عرفانی آقای هاشمی فرید بوشهر سیده  مریم حسینی
10 چهار محال بختیاری دکتر محمد یاسین سیفی ................................. کرمانشاه محمد رئیسی
 
رتبه خدمات دانشجویی کمیته انضباطی
استان نام و نام خانوادگی استان نام و نام خانوادگی
1 تهران سیامک اسلامی همدان* دکتر ایرج فیروز فر
2 اصفهان رضوانه جلالپور زنجان اصغر حاجی علی اکبری
3 فارس محسن برهمند مرکزی عبداله خدیمی
4 مرکز تحصیلات تکمیلی حمید رضا رضا اصفهان سیدمهدی میربد
5 سمنان رضا محمدی جم فارس داریوش عابدی
6 خراسان رضوی زهرا رستمی قزوین فاطمه لطفی
7 یزد جواد غالبی کرمان دکتر امین رستمی
8 اردبیل بهرام دستور آذربایجان شرقی اکرم غفاری
9 لرستان شهناز پاریاد گلستان اسماعیل تیموری
10 همدان* سعید ظروفی خراسان رضوی محمد هادی قاسمی



فهرست سه استان برترحوزه دانشجویی ؛
 
رتبه مشاوره دانشجویی
استان رییس کمیته تصویر
1
قزوین

دکتر
مهدی قدرتی میر کوهی
2
قم

دکتر علیرضا آقایوسفی
3
هرمزگان

دکتر زهرا خاکساری
رتبه تولیدات دانشجویی و نخبگان علمی
استان نام و نام خانوادگی تصویر
1
خراسان رضوی

محمد هادی قاسمی
2
مازندران

محمد باقر منعمی امیری
3
همدان

سعید ظروفی
رتبه خدمات دانشجویی
استان نام و نام خانوادگی تصویر
1
تهران

سیامک اسلامی
2
اصفهان

رضوانه جلالپور
3
فارس

محسن برهمند
رتبه کمیته انضباطی دانشجویان
استان نام و نام خانوادگی تصویر
1
همدان
    

دکتر ایرج فیروز فر
2
زنجان

اصغر حاجی علی اکبری
3
مرکزی

عبداله خدیمی

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر