سه‌شنبه 31 فروردین 1400   01:20:25
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزیده ها
1399/11/21 سه‌شنبه
با ارسال پیامی؛
رئیس دانشگاه پیام نور سالروز چهل ودومین بهار عزت و آزادی را تبریک گفت

.

دکتر محمدرضا زمانی در پیامی سالروز خجسته چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
در متن پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است:
 
۲۲بهمن روز تجلی حماسه ملتی است که با وحدت و همدلی، در راستای آرمان های آزادی خواهانه خود گام برداشته و پیروزی  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را رقم زدند.
انقلاب اسلامی ایران ؛ میراث بزرگ امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا، درحالی چهل و دومین سالگرد خود را طی می کند که جایگاه محکم و شایسته ای در عرصه های ملی و بین المللی کسب کرده و توانسته آوازه نام بلند ایران را در سراسر جهان طنین انداز کند.
بدون شک دانشگاهیان بیش از دیگر اقشار، وظیفه حفظ و تداوم اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین ترویج فرهنگ انقلابی را در بین جوانان و آینده سازان ایران اسلامی، بر دوش دارند و می توانند نقشی ویژه در رسیدن به قله های رفیع دانش و اعتلای نام ایران اسلامی ایفا نمایند.
دانشگاه پیام نور که خود مولود انقلاب اسلامی است، نیز همگام با دیگر دانشگاهیان، در مسیر تعالی و پیشرفت در عرصه های علمی ملی و بین المللی گام برمی دارد.
اینجانب ضمن تبریک ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اعلام می نمایم که اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام‌نور شآن و منزلت این روز بزرگ را ارج نهاده و  ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با ترویج فرهنگ انقلابی وآرمان های شهدای انقلاب، عزت و عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان خواهند کشید.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آرشیو مطالب