استان ها
1402/8/23 سه‌شنبه
در دانشگاه پیام نور همدان صورت گرفت:
برگزاری جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور همدان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی

.

مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور همدان با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام‌نور همدان با حضور دکتر محمدی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی و دکتر مجید اخشابی خواننده برجسته کشوری و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور کشور برگزار شد.
دکتر محمدی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور در این مراسم خطاب به دانشجویان گفت: آینده از آن شماست. شما عزیزان به دانشگاهی وارد شده اید که بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است. منبع جامع اینجنانب سخنگوی سازمان سنجش است که در سال گذشته اعلام کرد که درصد قابل توجهی از ورودی‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه دولتی ما در دانشگاه پیام نور است چرا که ما از نظر آموزش و موانع نظری فرایند استانداردی داریم.
وی ادامه داد: در بعد بین المللی نیز دانشگاه پیام نور موفق به جذب دانشجو شده و در نظام رتبه بندی بین المللی ما جزء دانشگاه های بزرگ دنیا قرار گرفته ایم.
وی با تاکید بر دوران طلایی دانشجویی گفت: اکنون باید برای فرصتها و ایام پیش رو برنامه ریزی کرده و تا بهترین استفاده را از لحظات خود داشته باشید، توسعه توانمندی مهم‌ترین نکته‌ای است که شما باید روی توانمندی‌های خود کار کنید که کمک شایانی به تحصیل و شغل شما در جامعه باشد.
دکتر محمدی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: دانشجو باید طالب علم باشد اما نه هر علمی، بنابراین برای کسب دانش باید توانمندی‌های خود را ارتقا بخشید تا بتوانید از علم برای طی کردن مدارج تحصیلی و شغلی خود کمال بهره را ببرید
دکتر محمدظاهری رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان نیز خطاب به دانشجویان گفت: شما در دانشگاهی وارد شده اید که جزء برترین دانشگاه های کشور و جهان بوده، مدرک تحصیلی دانشجویان پیام نور قابل ترجمه و در تمام دنیا شناخته شده است‌. ایشان در ادامه اضافه کرد: دانشگاه پیام نور به لحاظ یک رویکرد متفاوت (دانشگاه سنتی) شروع به کار کرده و این دانشگاه در شمار دانشگاه‌های نوین محسوب می‌شود. در ادامه دکتر محمدظاهری نسبت به جایگاه علمی و سیستم آموزشی دانشگاه مواردی را بیان نمودند.
شایان ذکر است اجرای دکتر مجید اخشابی خواننده برجسته کشوری و عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور کشور، اجرای گروه تئاتر و نمایش طنز و تجلیل از دانشجویان ورزشکار قهرمان در رشته های ورزشی مختلف و دانشجویان برتر از دیگر برنامه های جشن دانشجویان همدان بود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر