استان ها
1400/10/28 سه‌شنبه
دکتر اورکی در معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور تهران جنوب:
تقویت مبانی ارزشی و دینی جوانان از رسالت های بسیح اساتید است

.

مراسم معارفه مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه پیام نور تهران جنوب با حضور دکتر امینی مسول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور، دکتر اورکی رئیس مرکز، دکتر دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاهای استان تهران، حجت الاسلام حسینی و برخی دیگر از مسولان و همکاران در سالن مرحوم دکتر پارسا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر اورکی رئیس مرکز تهران جنوب در این مراسم با تاکید بر نقش مهم و تاثیر گذار بسیج اظهار داشت: یکی از چالش های مهم دانشگاه ها، گسست فرهنگی و تخریب مفاخر فرهنگی دینی و علمی به منظور آسیب زدن به سرمایه های اجتماعی با هدف فروپاشی اجتماعی است که دشمنان و بیگانگان نظام به طور ویژه در صدد ایجاد آن در جامعه هستند و در این راستا جمعیت دانشجوی جوان دانشگاه از اهداف مهم این پروژه ها محسوب می شوند.
وی ادامه داد: یکی از رسالت های مهم اساتید و به ویژه اساتید بسیجی مقابله با چنین برنامه هایی است که این مهم از طریق راه اندازی جنبش نرم افزاری و آگاهی بخشی به جمعیت جوان دانشگاهی است.
رئیس مرکز تهران جنوب ادامه داد: مرحوم دکتر پارسا در بحث آسیب های اجتماعی مانند (بزه، اعتیاد) و سایر آسیب ها فعال بود و با ما همکاری هایی برای بررسی بیشتر این آسیب های داشته است.
وی به رسالت دیگر بسیج اساتید اشاره کرد و گفت: یکی از رسالت های مهم بسیج کارهای فرهنگی و تقویت مبانی ارزشی و دینی جوانان است که در دوران کرونا این ضرورت و فعالیت ها دو چندان شده است.
دکتر اورکی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های دکتر فروزان در طول مدت تصدی مسئولیت، برای دکتر آقاعلی مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه پیام نور تهران جنوب آرزوی موفقیت کرد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه های استان تهران: بسیج اساتید یک نهاد انقلابی با یک روحیه جهادی است
دکتر دارا مسئول بسیج اساتید دانشگاه های استان تهران نیز در این نشست اظهار داشت: بسیج اساتید به عنوان یک نهاد انقلابی با یک روحیه جهادی و اهتمام جدی نسبت به دستاورهای انقلاب در وضعیت امروز نیز تمام تلاش خود را برای کمک به دولت فراهم می کند.
وی ادامه داد: هر کشوری مشکلات خاص خود را دارد و مرکزیت و فرماندهی بررسی مشکلات بر عهده قشر فرهیخته هر جامعه ای است.
مسئول بسیج اساتید دانشگاه های استان تهران به شاخص های علمی و منابع طبیعی کشور در منطقه و جهان اشاره کرد و گفت: بسیج به عنوان یک نیروی ارزشی به حرکت توسعه ای کشور سرعت می دهد و در همه زمینه ها فعال است.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور: بسیج اساتید ارزش های انقلاب را رصد و آموزه های انقلاب را دانشگاه جاری می کند
دکتر امینی مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در این نشست همچنین گفت: بسیج اساتید ارزش های انقلاب را رصد و آموزه های انقلاب را دانشگاه جاری می کند.
مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور ادامه داد: بسیج اساتید باید جوانان مملکت به خط اصیل انقلاب هدایت کند و آنها را از انحرافات دور کند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر پارسا گفت: خدمت در بسیج توفیق می خواهد و بسیاری از یاران شهید ما راه های صد ساله را یک شبه طی کردند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران: ضرورت توجه به کرسی های نظریه پردازی و مناظره های فرهنگی و سیاسی
حجت الاسلام حسینی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران نیز گفت: ظرفیت بسیج اساتید ظرفیت ارزنده است و اگر از این ظرفیت های استفاده نشود در پیشگاه خداوند مسئول هستیم.
وی ادامه داد: ما باید بحث قیمت دلار و ارزش پول ملی نمی توانیم کاری کنیم اما ما در اینجا می توانیم از ظرفیت های فرهنگی و سیاسی (کرسی ها نظریه پردازی و مناظره) استفاده کنیم.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات ارزنده دکتر فروزان تقدیر و دکتر آقاعلی به عنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب منصوب شد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر