اداری و مالی
1398/7/2 سه‌شنبه
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛
حضور معاون اداری، مالی و عمرانی در منطقه زلزله زده اسلام آباد غرب

.

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دکتر علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی و دکتر فیروز مشاور رییس دانشگاه از پیام نور اسلام آباد غرب بازدید کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در جمع اعضای هیات علمی و کارکنان  دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال جدید تحصیلی گفت: سیستم های اداری و مالی دانشگاه در راستای شفافیت هرچه بیشتر روندهای اداری طراحی و پیاده سازی شده اند و این اقدام ضمن تسهیل امور، نظم و انظباط اداری را در پی خواهد داشت.
دکتر علیزاده درخصوص اضافه کاری و پرداخت بهره وری یادآوری کرد: اولویت اصلی دانشگاه پیام نور در پرداخت حقوق کلیه کارکنان است و تلاش ویژه ای داریم تا بتوانیم با صرفه جویی و اصلاح فرایند ها و تامین منابع، علیرغم تمامی تنگناها نسبت  به ادامه پرداخت تسهیلات جدید اقدام نماییم.

دکتر علیزاده افزود:  تمام تلاش معاونت بر این است که احکام کارکنان در آینده ای نزدیک در خود مراکز صادر شود تا نواقص احتمالی به  اطلاع کارکنان برسد و به سرعت رفع شود. 
وی در خصوص اقدام جدید دانشگاه به منظور تسهیل ارتباط دانشجویان و کارکنان گفت: سیستم پیشخوان  الکترونیک دانشگاه به آدرس  pishkhan.pnu.ac.ir در حال بارگزاری می باشد که با پیاده سازی آن افراد می توانند بدون حضور فیزیکی و به صورت سیستمی درخواست های خود را به حوزه مربوطه ارسال و از روند پیگیری آن به صورت لحظه ای مطلع شوند.
شایان ذکر است در این نشست صمیمی دکتر علیزاده ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه و نشست با همکاران از آخرین روند بازسازی این منطقه بازدید به عمل آورد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر