اداری و مالی
1398/2/19 پنجشنبه
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور خبر داد:
درآمد ۲۰ میلیارد تومانی دانشگاه از منابع غیرشهریه‌ای

.

دکتر حسن  علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور  با اشاره به مهم ترین چالش حوزه اداری و مالی دانشگاه پیام نور اظهار کرد: افزایش حقوق ها هیچ وقت متناسب با منابع نبوده است و برای ما چالش ایجاد می کند، اما عمده فعالیت‌های ما این است که بتوانیم منابع درآمد غیر شهریه ای خود را افزایش دهیم.
وی ادامه داد: سال گذشته میزان در آمدهای  غیرشهریه‌ای ۲۰ میلیارد تومان بود که از حوزه آموزش های آزاد و تجاری سازی تحقیقات به دست آمد. این مبلغ تا سال آینده به ۲ برابر خواهد رسید تا بتوانیم هزینه جاری مراکز واحد را از طریق این منابع تامین کنیم.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: ما تمامی تلاش خود را انجام می دهیم تا بارمشکلات مالی ما بر دوش دانشجو نیفتد و دانشگاه‌ها بتوانند از راه‌های مختلف، درآمدهای غیرشهریه ای کسب کنند و هزینه‌های جاری دانشگاه شامل حال شهریه های دانشجویی نشود.
وی اذعان کرد: مجوز افزایش شهریه دانشگاه پیام نور در سال ۹۷، حدود ۱۵ درصد بود. با توجه به فشار اقتصادی که در کشور وجود دارد، در دانشگاه پیام نور تلاش شد که شهریه ها تنها ۱۰ درصد افزایش یابد تا دانشجویان ما به علت مشکلات مالی از تحصیل محروم نشوند

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر