اداری و مالی
1397/12/22 چهارشنبه
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در بازدید از دانشگاه پیام نور استان قزوین:
تسویه بدهی گذشته دانشگاه پیام نور در سال 97/ هیچ تعدیل نیرویی نخواهیم داشت

.

وضعیت مناسب حال حاضر دانشگاه پیام نور نتیجه همدلی، همکاری مجموعه دانشگاه پیام نور است و این همدلی و همکاری موجب شده بتوانیم بدهی های دانشگاه را تسویه کنیم و جا دارد از مجموعه بزرگ دانشگاه پیام نور قدردانی شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،دکتر علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در دیدار با مدیران، روسای مراکز و واحد های استان قزوین ضمن مناسب تر دانستن شرایط دانشگاه پیام‌نور به نسبت سایر دانشگاه ها اظهار داشت:  وضعیت مناسب حاضر دانشگاه پیام نور نتیجه همدلی،  همکاری مجموعه دانشگاه پیام نور است و  این همدلی و همکاری موجب شده بتوانیم بدهی های دانشگاه را تسویه کنیم و جا دارد از مجموعه بزرگ دانشگاه پیام نور قدردانی شود.
وی ادامه داد: در دانشگاه پیام نور هیچ تعدیل و تحلیل نیرویی در حوزه اداری و علمی نخواهیم داشت.
دکتر علیزاده درباره برنامه های عمرانی دانشگاه در سال ۹۸ اظهار داشت: اولویت های عمرانی دانشگاه در سال ۹۸ تنها تکمیل پروژه های نیمه تمام است و هیچ پروژه جدیدی تعریف و ایجاد نخواهد شد.
وی ضمن تاکید بر توانمندسازی استان ها گفت: در راستای توانمندسازی استان ها در صدد هستیم که با تفویض برخی امور به استانها بتوانیم امور مربوط به کارکنان ازجمله صدور احکام، ارتقاء و... را تسهیل و چابک نماییم. 
معاون مالی و اداری دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: امسال ۱۶۰۰ میلیارد ریال بدهی های قبلی دانشگاه را تسویه کردیم و سال آینده این مبلغ برای بهتر شدن وضعیت آموزشی و اداری؛ وضعیت آزمایشگاه ها و توانمندسازی بیشتر دانشگاه به کار برده می شود .
وی در پایان گفت: اعضای هیئت علمی می توانند ۵۰% موظفی خودشان را با فعالیت های پژوهشی و آموزش های آزاد و تولید محتوا تکمیل کنند.
قابل ذکر است در پایان این بازدید، حاج محمدعلی مدیرکل اداری دانشگاه به سوالات همکاران در حوزه اداری پاسخ داد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر