اداری و مالی
1397/4/20 چهارشنبه
طی تفاهم نامه دانشگاه پیام نور و شرکت ملی پست؛
فروش آنلاین کتب دانشگاه و ارسال از طریق پست آغاز می شود

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با انعقاد تفاهم نامه بین شرکت ملی پست و پیام نور، کتب و نشریات این دانشگاه توسط پست توزیع می شود.
دکتر علیزاده در این خصوص گفت: در راستای ارایه خدمات نوین بر پایه فناوری اطلاعات و در جهت خدمت رسانی بهتر به دانشجویان در سراسر کشور امروز شاهد این تفاهم نامه هستیم و از این پس دانشجویان می توانند ضمن خرید آنلاین کتب مورد نیاز خود، آنها را از طریق شرکت پست دریافت نمایند .
وی در ادامه افزود: تمام تلاش خود را بکار نی بندیم تا دانشجویان با کمترین هزینه بتوانند کتب و خدمات مورد نیاز خود را از طریق این تفاهم نامه فی مابین دریافت نمایند .
در مراسم انعقاد این تفاهم نامه که به امضای  دکتر علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور احمدی معاون فنی مدیرعامل رسید، قبول، آماده سازی، رهسپاری و توزیع کتب و نشریات دانشگاه به نشانی های تعیین شده متقاضیان در سراسر کشور با استفاده از سرویس پست سفارشی و سایر سرویس های درخواستی متقاضیان توزیع می شود و در صورت ارسال به مقاصد خارج از کشور بر اساس قوانین و مقررات پست خارجه محاسبه خواهد شد.
براساس این تفاهم نامه، برنامه ریزی، مدیریت و نظارت در بخش عرضه، معرفی و فروش محصولات مرکز چاپ و توزیع خدمات دانشجویی و امور فارغ التحصیلان از سوی دانشگاه انجام و نظارت بر فرآیند جمع آوری حمل و توزیع مرسولات خریداری یا ثبت درخواست شده در نشانی پستی خریداران و متقاضیان از طرف پست به اجرا درخواهد آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر