اداری و مالی
1396/8/2 سه‌شنبه
معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور:
توجه به کیفیت آموزشی اولویت اصلی دانشگاه است

.

معاون اداری و مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: مجموعه ی اداری و مالی دانشگاه در کنار مدیران و معاونین آموزشی تمام تلاش خود را در جهت جذب حداکثری دانشجو و توجه به کیفیت
آموزشی به عنوان اولویت اصلی دانشگاه به کار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر فیصل حسنی در جمع معاونان آموزشی سراسر کشور دانشگاه پیام نور ضمن خسته نباشید به همکاران آموزشی نسبت به برگزاری موفق امتحانات و همچنین ثبت نام ها اظهار داشت: اعضای هیئت علمی مهم ترین رکن دانشگاه بوده و ما نیز تمامی تلاش خود را برای ایجاد محیط آرام جهت رشد علمی و آموزشی آن ها به کار خواهیم گرفت.
معاون اداری و مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در ادامه تصریح کرد: در بحث حق التدریس ها، طرح گرنت ها و پژوهشی چیزی کم گذاشته نشده و ما نیز از آنان انتظار داریم که با عمل به تعهدات خود و همچنین حضور به موقع در سر کلاس ها یا جلسات رفع اشکال، از ریزش و همچنین ایجاد بی انگیزگی در میان دانشجویان جلوگیری کنند.
حسنی در خصوص بحث ارتقاء کارکنان نیز گفت: در چند ماه اخیر طرح ارتقاء نیروهای رسمی و پیمانی انجام شده است و همکاران اداری می توانند اعمال مبلغ در حکمشان را به صورت ماهانه ملاحظه کنند و همچنین برای نیروهای قرار دادی هم این مورد در کل کشور عملیاتی شده است.
وی همچنین در خصوص بحث ارتقاء اعضای علمی نیز گفت: ارتقاء اعضای هیئت علمی دارای دو بال آموزشی و اداری است و تنها در صورتی فرآیند اداری آن ها به مرحله اجرا در می آید که فرآیند آموزشی آنان تکمیل شده باشد.
معاون اداری و مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در پایان ضمن تقدیر از عملکرد همکاران آموزشی در جهت جذب بیشتر دانشجویان گفت: مجموعه ی اداری و مالی دانشگاه در کنار مدیران و معاونین آموزشی تمام تلاش خود را در جهت جذب حداکثری دانشجو به کار گرفته و بحث کیفیت آموزشی در صدر اولویت های دانشگاه است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر