اداری و مالی
1396/6/10 جمعه
دکتر حسنی خبر داد :
به مناسبت هفته دولت 35 پروژه در نقاط مختلف کشور افتتاح شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر افزود، از محل صرفه جویی و اعتبار اختصاص یافته 35پروژه در بخش های آموزشی، ورزشی و آزمایشگاهی با هزینه بالغ بر  80 میلیارد تومان مورد افتتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

دکتر حسنی در ادامه اظهار داشت،  با عنایت به این که همواره کیفیت گرایی سرلوحه برنامه های  دانشگاه پیام نور می باشد  در سه ماه اول سال 96، 12 میلیاردتومان  جهت تجهیز آزمایشگاه و کارگاه ها اختصاص یافته است.

دکتر حسنی در ادامه افزود، خوشبختانه دانشگاه پیام نور مفتخر است که توانسته امکان تحصیل ارزان و باکیفیت بر پایه عدالت را به نقاط محروم کشور ببرد.

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور اضافه کرد، هیچ کس نمی تواند منکر نقش دانشگاه پیام نور در توسعه علمی و فرهنگی کشور شود و ایجاد فرصت برابر برای همه اقشار جامعه یکی از افتخارات بزرگ این دانشگاه  است.

وی افزود، دانشگاه پیام نور ثابت کرده که همواره به عنوان یک دانشگاه دولتی مقید به قوانین وزارت علوم است و در این چارچوب توانسته خدمات زیادی را به نظام ارائه کند.

دکتر حسنی در پایان یادآور شد، به دلیل شیوه منحصربفر آموزش هیچ دانشگاهی قادر نیست جای پیام نور را بگیرد و انحصاری بودن آزمون و منابع موجب می شود تا این دانشگاه بی رقیب باشد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر