اطلاعیه
1401/2/20 سه‌شنبه
قابل توجه کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور؛
رزم آزمون مجازی دروس عمومی 24 اردیبهشت ماه برگزار می شود

.

با توجه به برگزاری آزمون دروس عمومی به صورت مجازی و به صورت غیرحضوری توسط مرکز سنجش و آزمون، برگزاری رزم آزمون دروس عمومی به منظور آشنایی دانشجویان با محیط نرم افزار آزمون مجازی الزامی است از این رو کلیه دانشجویانی که در این ترم دروس عمومی را اخذ نموده‌اند مجاز هستند، در این رزم آزمون شرکت نمایند.

آزمون در تاریخ 24/02/1401 و در ساعات اعلام شده در فایل پیوست (بر اساس استان) برگزار خواهد شد.

آدرس سامانه آزمونی مرکز سنجش و آزمون edu.pnu.ac.ir است.

جهت ورود به سامانه، نام کاربری : شماره دانشجویی و رمز عبور: کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان است.
*  نام کاربری و رمز عبور دانشجویان اتباع شماره دانشجویی است. 
* با توجه به اینکه کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان به عنوان رمز عبور در نظر گرفته شده است، در صورتی که کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان بنا بر ادعای دانشجو اشتباه می‌باشد در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام نمایید.

با توجه به اینکه برخی از دانشجویان ایرانی در سامانه گلستان فاقد کد ملی می‌باشند، به دانشجویان اطلاع رسانی شود در اسرع وقت نسبت به درج کد ملی در سامانه گلستان اقدام نمایند تا در آزمون پایان ترم با مشکل مواجه نشوند.

نظر به اینکه کلیه اطلاعات دروس امتحانی (عمومی و تخصصی) دانشجویان در سامانه مذکور بارگذاری شده و دانشجویان قادر به مشاهده تمامی دروس خود خواهند بود مقتضی است جهت جلوگیری از اشتباه دانشجویان، اطلاع‌رسانی و تأکید نمایید؛ صرفاً آزمون‌های دروس عمومی به صورت مجازی و در این بستر برگزار خواهد شد و آزمون‌های سایر دروس به صورت حضوری است. 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر