اطلاعیه
1399/9/24 دوشنبه
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اعلام کرد:
امکان مراجعه به سایت برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی تا اول دی ماه

.

 
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: سایت برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی دانشجویان دانشگاه پیام نور تا اول دی ماه دایر است و دانشجویان می توانند تا زمان مقرر در هر ساعتی وارد سایت به نشانی  http://sanjesh.pnu.ac.ir شده و با نحوه آزمون آنلاین آشنا شوند.
به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز افزود: آزمون آزمایشی دروس عمومی با هدف آشنایی دانشجویان با نحوه آزمون پایان ترم، اطلاع از تاريخ دروس عمومى که قرار است امتحان دهند و همچنین کاستی های احتمالی برگزار و با توجه به حجم بالای استقبال دانشجویان، امکان مراجعه به سایت آزمون تا اول دی ماه برای تمامی دانشجویان فراهم شد.
وی همچنین با اشاره به نواقصی که امروز در برگزار آزمون مشاهده شد، تاکید کرد: یکی دیگر از دلایل برگزاری آزمون آزمایشی، محک زدن نقاط قوت و ضعف سیستم برگزاری امتحان بود  که خوشبختانه این موضوع محقق شد و دانشجویان به هیچ عنوان نگران آزمون آنلاین پایان ترم خود نباشند. آزمون پایان ترم در نهایت دقت و سلامت و بدون اشکال برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: دانشجویان با ورود به محیط آزمون آزمایشی دروس عمومی می توانند پرسش های احتمالی خود را از طریق شماره های پشتیبانی که در فایل راهنمای (پیوست) وجود دارد، مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.
امیرحسین بهروز ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: آزمون های دروس عمومی پایان نیمسال دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی به صورت آنلاین و سراسری از اول دی ماه آغاز می شود.


لینک فایل راهنما
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر