اخبار
1402/3/3 چهارشنبه
تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به 10 رئیس تایید شده از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی؛
دیپلماسی و مرجعیت علمی باید سرلوحه فعالیت های دانشگاه پیام نور قرار گیرد

.

 به گزارش روابط عمومی، دکتر ابراهیم تقی زاده در پیامی تایید حکم ریاست ، 10 رئیس استان دیگر دانشگاه پیام نور، توسط کمیته منتخب تائید صلاحیت روسای دانشگاهها را تبریک گفت.
در پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است:
با عنایت به عملکرد روسای محترم دانشگاهها از بدو انتصاب، تایید حکم ریاست ۱۰ رئیس دانشگاه پیام نور در استانهای کرمان، کردستان، زنجان، مازندران، آذربایجان غربی، فارس، قزوین، گیلان، همدان و البرز در شورای عالی انقلاب فرهنگی را تبریک گفته و برای شما آرزوی سلامتی، بهروزی، پیروزی، توفیق و درخشش در عرصه حکمرانی علمی و حکمرانی علم را دارم.
دکتر تقی زاده در این پیام مرجعیت و دیپلماسی علمی، آموزش و پژوهش هدفمند، تربیت و پرورش صحیح جوانان، نوآوری در عرصه علم و فرهنگ را مهم ترین محورهای مورد توجه وزارت علوم دانست و بر لزوم حرکت در مسیری مناسب برای دستیابی به این اهداف تاکید کرد. وی در این پیام همچنین آورده است: دانشگاه پیام نور تاکنون توانسته به درستی عدالت آموزشی را در سراسر کشور برقرار سازد و تلاش برای توسعه این عدالت آموزشی ، ایجاد خانه های خلاق و نوآور، راه اندازی مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان باید سرلوحه فعالیت های این دانشگاه برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین اعتلای ایران در عرصه های علمی قرار گیرد. وی توسعه مراکز بین الملل و جذب دانشجوی خارجی را ازدیگر اولویت های دانشگاه پیام نور عنوان کرده و آورده است: دیپلماسی علمی نقش موثری در انتقال دانش و فرهنگ میهن اسلامیمان در عرصه بین الملل داشته و دانشگاه پیام نور به دلیل دارا بودن ظرفیت های لازم به ویژه زیرساخت های الکترونیکی غنی می تواند در این زمینه پیشگام باشد. رئیس دانشگاه پیام نور بار دیگر ضمن تبریک تایید حکم ریاست ۱۰ رئیس استان این دانشگاه؛ گام نهادن در راستای اهداف دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی را از آنها خواستار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر