اخبار
1401/3/8 یکشنبه
طی احکامی از سوی سرپرست دانشگاه پیام نور؛
دو مدیرکل جدید در دانشگاه پیام نور منصوب شدند

.

 طی احکامی جداگانه از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور، دکتر مجید جاوری به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر فاطمه رضایی کوخدان به عنوان سرپرست امور اداری دانشگاه پیام نور منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی، دکتر تقی زاده در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل حوزه اداری ودفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن قدردانی از زحمات دکتر خسروبیگی مدیرکل پیشین دفتر برنامه ریزی آموزشی و دکتر میرزایی مدیرکل حوزه اداری دانشگاه گفت: این دو حوزه به دلیل حجم کار بالا ، حساسیت کار، لزوم رعایت قانون، ضابطه مندی و تکریم ارباب رجوع از وضعیت خاص تر و مهم تری برخوردارند و انتظار می رود مدیران جدید در تداوم فعالیت های موثر مدیران پیشین برای تحقق این اهداف اهتمام ورزند.
وی از دکتر جاوری برای پذیرش مسئولیت دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر فاطمه رضایی برای پذیرش مسئولیت اداره کل اداری دانشگاه تشکر کرد و اظهار داشت: امید که مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی با ارائه برنامه های جدید ضمن استفاده از تجربیات مدیران گذشته در جهت توسعه رشته های مورد نیاز و ارتقای برنامه های آموزشی دانشگاه گام برداشته و مدیرکل امور اداری نیز در راستای تحقق اهداف این حوزه و تکریم ارباب رجوع گام بردارند.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی:
تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار گیرد


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معارفه دو مدیرکل جدید در دانشگاه پیام نور تغییر در سمت های مدیریتی را امری طبیعی و به منظور ایجاد تحول ، نوآوری و ارتقای بیشتر دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی احترام به دیگران را از آموزه های دینی و مورد تاکید دانست و گفت: وظیفه ماست که با رفتار و بیان خوش پاسخگوی ارباب رجوع باشیم.

سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی:
هدف از تغییر مدیریت، ایجاد تحول درغنی سازی زیرساخت های آموزشی است


دکتر دل افکار هدف از تغییر مدیریت در حوزه دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی را ایجاد تحول و نوآوری در جهت غنی سازی زیرساخت های آموزشی دانست و گفت: دکتر خسروبیگی از نیروهای توانمند دانشگاه هستند که باید در سمت مشاورت حوزه معاونت آموزشی به ما در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها کمک کنند.
وی افزود: دکتر جاوری از مدیران توانمند و صاحب ایده در حوزه آموزشی است که می تواند در امر سیاستگذاری نقش موثری داشته باشد.


سرپرست معاونت اداری و مالی:
ترکیب تجربه و جوانی مهم ترین عامل موفقیت دانشگاه است


دکتر فرید اجلالی گفت: ترکیب تجربه و جوانی مهم ترین عامل موفقیت دانشگاه است و جابه جایی مدیران بسترهای استفاده از تجربیات و همچنین اجرای ایده های نو را فراهم می سازد.
سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور بهره مندی از بانوان توانمند، ارزش مدار و اخلاق مدار در حوزه های اصلی مدیریتی را مهم ترین اولویت خود عنوان کرد و اظهار داشت: دکتر فاطمه رضایی مدیری بسیار توانمند با ذهن آیین نامه ای است که می تواند منشاء خدمات موثری در حوزه اداری باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم، دکتر تقی زاده احکام انتصاب دکتر جاوری را به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر رضایی را به عنوان سرپرست حوزه اداری اعطا  و با اهدای تقدیرنامه از زحمات دکتر خسروبیگی و دکتر میرزایی در زمان تصدی مسئولیت قدردانی کرد.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر