دوره های ترم تابستان مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور
تمدید مجوز فعالیت مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور
  • 1398/3/25 شنبه تمدید مجوز فعالیت مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور
    با توجه به فعالیت های انجام گرفته در سال گذشته و تنوع این فعالیت ها و تعداد مراجعین اتباع سایر کشورها برای فراگیری زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نورريال سازمان امور دانشجویان پس از بررسی فعالیت های مرکز، مجوز فعالیت این مرکز را برای دو سال دیگر تمدید نمود.
مراسم ضیافت افطاری دانشجویان ترکیه ای مقیم ایران در مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور در تاریخ 1398/02/31
بازدید معاونت محترم گسترش زبان فارسی و ایران‌شناسی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی خارج از کشور مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور
برگزاری «سلسله نشست‌های حلقه مشاوران» به میزبانی دانشگاه پیام نور
  • 1397/12/19 يكشنبه برگزاری «سلسله نشست‌های حلقه مشاوران» به میزبانی دانشگاه پیام نور
    دومین نشست درباره وضعیت زبان و ادبیات فارسی در کشور پاکستان با همکاری مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه پیام نور، و با حضور استادان اعزامی به این کشور و مسئولان و کارشناسان این معاونت، در روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۴ در محل این دانشگاه برگزار شد.
کلاس های آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور: مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور(آزفا) امسال ۱۰۰ نفر را برای آموزش زبان فارسی جذب کرده و در تلاش برای گسترش و افزایش فعالیت های خود است.
میهمان نوازی دوره آموزان زبان فارسی اقلیم کردستان عراق در مرکز آموزش زبان فارسی
  • 1397/10/18 سه‌شنبه میهمان نوازی دوره آموزان زبان فارسی اقلیم کردستان عراق در مرکز آموزش زبان فارسی
    روز یکشنبه مورخ 1397/10/16 در اقدامی غیر منتظره ،رییس مرکز آموزش زبان فارسی ، جناب آقای دکتر مرادی ، پرسنل و استاد محترم آموزش فارسی مرکز ، میهمان مهربانی و مهمان نوازی دوره آموزان عزیز اقلیم کردستان عراق بودند.این مهمانی که به صورت ضیافت نهار و با پخت غذای محلی توسط این عزیزان و در رستوران مرکز آموزش زبان فارسی برگزار شد، نشانی از محبت و قدرشناسی این دوستان نسبت به مرکز و زحماتی است که در این مدت توسط آقای دکتر مرادی و مجموعه در جهت رفاه و تحصیل این عزیزان صورت گرفته است.
آقای دکتر مرادی رئیس مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور : همكاري دانشگاه پيام نور و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خصوص برگزاري دوره‌هاي ايران‌شناسي و دانش افزایی زبان فارسی
آغاز دوره‌ی آموزش زبان فارسی برای 60 نفر از زبان‌آموزان اقلیم کردستان
بيشتر