برگزیده ها
1398/1/5 دوشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد:
رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد: آمادگی کامل دانشگاه پیام نور برای کمک به مردم سیل زده استان گلستان
آمادگی کامل دانشگاه پیام نور برای کمک به مردم سیل زده استان گلستان
رئیس دانشگاه پیام نور از آمادگی کامل دانشگاه پیام نور استان گلستان برای کمک به مردم سیل زده این  استان خبر داد و گفت: کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان گلستان با هماهنگی سازمان هلال احمر در حال خدمت رسانی به مردم شریف سیل زده هستند.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدرضا زمانی امداد رسانی به مردم استان گلستان در چنین شرایط بحرانی را مهم ترین وظیفه انسانی تمامی هموطنان دانست و اظهار داشت: اولین محموله کمک های دانشگاه پیام نور که شامل اقلام ضروری و مواد مورد نیاز شامل: آب آشامیدنی، لوازم بهداشتی، مواد خوراکی، پتو و …بوده ، از طریق کانون هلال احمر دانشجویی به دست مردم سیل زده استان رسیده است و  به زودی محموله های دیگر نیز تهیه و ارسال خواهد شد.
وی  از تمامی همکاران علمی و اداری و نیز دانشجویانی که توانایی امداد رسانی به مردم سیل زده را دارند دعوت کرد در این امر خداپسندانه و کمک به همنوعان خود اقدام نمایند.
وی افزود: در ایامی که تمامی ایرانیان در تعطیلات عید نوروز و شادی این ایام به سر می برند، نمی توانیم از دور نظاره گر درد و رنج تعداد کثیری از هموطنان عزیزمان که به دلیل حادثه سیل دچار خسارات فراوانی شده اند، باشیم و این وظیفه همه ماست که با وحدت و همدلی بیشتر مشکلات ناشی از سیل ویرانگر را کمرنگ و در جهت کاستن از تالمات مردم استان قدمی برداریم.
وی تاکید کرد: دانشگاه پیام نور در استان گلستان هم اکنون با تمام ظرفیت و امکانات آماده خدمت و کمک رسانی به این مردم شریف است.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir