اخبار
1397/7/19 پنجشنبه
 معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور:
کارآفرینی موضوع مشترک معاونت پژوهشی و فرهنگی دانشگاه است
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور درجلسه هم اندیشی با دبیران انجمن های علمی و تشکل های دانشجویی دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: استان بوشهر یکی از استان های پرتلاش و پرنشاط فرهنگی سیاسی و اجتماعی است و درهمین راستا با تقاضای تاسیس دو انجمن اسلامی در مرکز بوشهر و برازجان موافق ومجوز آنها صادرشد.
دکتر محمد امین ناجی با اشاره به مشکلات در راه اجرای برنامه های فرهنگی گفت:دانشگاه وظیفه حمایت از تمام مشکلات را دارد ولی خود دانشجویان باید برای حل مشکلات فعال باشند و همانطور که دانشجویان نشان داده اند هر انجمن علمی که خواسته ای داشته و برای آن تلاش کرده ، توانسته است آن را به سرانجام رساند. البته نباید از این موضوع غافل شویم که کشور درگیر جنگ شدید اقتصادی است بنابراین همه با هم باید برای کنترل منابع و بهینه سازی مشارکت کنیم.
وی با اشاره به بودجه بندی دقیق دانشگاه برای فعالیت های فرهنگی درسال جاری گفت: بودجه بندی فرهنگی به دقت انجام و سهم هربرنامه دقیق مشخص شده است.
وی با اشاره به دو مشکل اصلی کشور درخصوص کارآفرینی و محیط زیست گفت: دستور تشکیل دوانجمن کارآفرینی و محیط زیست به مراکز  شده است .
و از این به بعد کارآفرینی موضوع مشترک فرهنگی و پژوهشی خواهد بود. 
معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور درخصوص حمایت از نشریات دانشجویی گفت: در شورای فرهنگی دانشگاه مصوب شده است که برای هرنشریه دانشجویی بین پنج تا شش صفحه درسه نوبت و حداکثر پنجاه نسخه تکثیر شود و مشکلات دانشجوها دراین زمینه حل خواهد شد.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir