استانها
1398/11/24 پنجشنبه
به میزبانی دانشگاه پیام نور آذرشهر :
ششمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه پیام نور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور  :ششمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ، طبق روال سالهای قبل و با حضور کارکنان مراکز و واحدهای مختلف استان در سالن ورزشی شهید مدنی پیام نور واحد آذرشهر برگزار شد.

این دوره از مسابقات تحت عنوان گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، در هفت رشته پنالتی زنی ، دو استقامت ، دو سرعت ، تنیس روی میز ، شطرنج ، طناب زنی و تیراندازی برگزار شد.

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ، برگزاری مسابقات ورزشی و توجه به مقوله ورزش و تربیت بدنی را جزو اهداف مهم دانشگاه دانسته و گفت : سعی داریم در سطح اساتید ، کارکنان و دانشجویان برنامه های مدونی را جهت داشتن فعالیت های ورزشی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی داشته باشیم چرا که این امر می تواند در افزایش راندمان کاری و نیز بالا بردن روحیه همدلی و همکاری تاثیر به سزایی داشته باشد.

دکتر غنی زاده معاون دانشگاه پیام نور استان با حضور در محل برگزاری مسابقات و تقدیر از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان این رویداد ورزشی ، در مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر هر رشته ، گفت : شاهد برگزاری ششمین دوره این مسابقات برای کارکنان در سطح مراکز و واحدهای استان هستیم که امیدوارم باعث ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین همکاران شده باشد.

دکتر غنی زاده ورزش را در بهبود سطح انگیزشی و روحیه کارکنان موثر دانسته و گفت : نیروی انسانی مهمترین عامل پیشرفت هر سازمانی هست و هراندازه بتوانیم در بهبود عملکرد نیروی انسانی برنامه ریزی دقیق و تدوین شده ای داشته باشیم ، به همان نسبت شاهد تحقق اهداف دانشگاه در زمینه های مختلف خواهیم بود و ورزش و مسابقات ورزشی یکی از عوامل تاثیر گذار و مهم در این فرایند است .

دکتر مختاری رئیس دانشگاه پیام نور واحد آذرشهر نیز ضمن قدردانی از حمایت های هیئت رئیسه استان در راستای برگزاری منظم و همه ساله این المپیاد ورزشی ، گفت : در حد توان سعی در برگزاری منظم و رو به رشد این مسابقات داریم و امیدوارم با برگزاری ششمین دوره این المپیاد توانسته باشیم تاثیر مثبت در روحیه و عملکرد کارکنان در دانشگاه گذاشته باشیم .

در پایان این مسابقات از نفرات برتر توسط مسئولین حاضر در محل برگزاری ، با اهداء مدال و لوح تقدیر ، قدردانی بعمل آمد و در مجموع تیمی ، دانشگاه پیام نور واحد اسکو رتبه اول ، ستاد استان و دانشگاه پیام نور مرکز بناب به صورت مشترک رتبه دوم و دانشگاه پیام نور واحد آذرشهر رتبه سوم را بدست آورد.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir