برگزاری کارگاه آموزشی صندوق رفاه دانشجویان در استان قم مورخ 9/3/95

کارگاه تخصصی آموزشی نحوه ارائه تسهیلات دانشجویی در روز یکشنبه مورخ 9/3/95 راس ساعت 15 در سالن آمفی تئاتر شیخ مفید دانشگاه قم با حضور 3 تن از کارشناسان محترم صندوق رفاه (جناب آقای مهندس شعبانی، آقای حنانی و آقای یادگار) و مسئولین امور دانشجویی دانشگاه پیام نور استان قم و مراکز و واحدهای تابعه استان و دیگر دانشگاهها برگزار شد .

جناب آقای مهندس شعبانی کارشناس محترم پرداخت وام درخصوص سایت و پورتال صندوق رفاه و نحوه ثبت اطلاعات توسط دانشجو و اصلاح و تایید آن در سیستم فاز 2 توسط کاربران امور دانشجویی از مهرماه سالجاری و با بیان اینکه از نیمسال بعد کاربران تقریبا نقش باجه رفع نقص را بعهده خواهند داشت توضیحاتی را بیان نمودند . ضمن بیان مطالب فوق، توضیحاتی در خصوص نحوه و شرایط ثبت نام و شرایط وام بنیاد علوی و سبد کالای مادران شیرده داده شد .

ایشان با بیان این مطلب که قرار شد در آینده ای نه چندان دور سایت صندوق رفاه با سازمان ثبت اسناد کشور لینک شود یادآور شدند در حال حاضر باید در اسکن مدارک دانشجو از جمله سند تعهد محضری، نامه کسر از حقوق ضامن و ... و بارگذاری آن دقت کامل به عمل آید.

ضمنا یادآور شدند کاربران محترم دانشجویی حتماً باید برای هر دانشجو پرونده فیزیکی تهیه نمایند.

در ادامه با بیان این مطلب که  حتما باید هر چه سریعتر  و به هر طریق ممکن به دانشجو جهت ثبت نام وام شهریه و دیگر وامها (توسط خود دانشجو) تا قبل از شروع ترم تحصیلی جدید اطلاع رسانی شود.

درادامه آقای حنانی مسئول محترم بازپرداخت وام، در خصوص نحوه باز پرداخت وام و صدور دفترچه و پرداخت 10% توسط دانشجو قبل از صدور دفترچه و ... توضیحاتی را بیان فرمودند.

در خاتمه مسئولان کارشناسان صندوق رفاه با جوابگویی به کاربران امور دانشجویی در خصوص مشکلات خود در زمان استفاده از سایت صندوق رفاه و صدور دفترچه اقساط توضیحاتی را ارائه نمودند .

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما