سه‌شنبه 6 فروردين 1398   17:24:33
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/4/20 چهارشنبه
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نور ؛
دکتر عزیزالله نژاد علی به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نوراستان خراسان رضوی و رئیس منطقه 9 پیام نورمنصوب شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه درمراسمی به همین منظورکه  با حضور دکتر دوگانی،معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای پیام نور کشور، روسای مراکز و واحدهای پیام نور استان برگزار شد، دکتر عزیزالله نژاد علی به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و رئیس منطقه 9 پیام نور کشور معرفی و از زحمات دکتر محمد علی داوریار تقدیر شد.

                                 دکتر دوگانی: توسعه دانایی محور امروز الگوی پیشرفت است

دکتر دوگانی معاون حقوقی مجلس و امور استانهای پیام نور کشور نیز با تقدیر از تلاش های صورت گرفته اگفت : امروزه در دنیا، رقابت و برتری کشورها در تقویت حوزه های علمی و فناوری است.

وی افزود: توسعه دانایی محور امروز الگوی پیشرفت است و با برخورداری از توان ویژه دانشگاهیان و نیروی انسانی بهره ور که اولین عامل توسعه است در کنار برنامه ریزی و استفاده بهینه از منابع و مزیت های نسبی کشور، ما ترسی از تحریم نداریم.

دکتر دوگانی گفت : امروز بسیاری از دانشگاههایی که آوازه ای جهانی یافته اند از دانش نخبگان ماست و از سرمایه کشورهای ما استفاده میکند که در کشور خود جذب میکند .

وی افزود: در حوزه بین الملل، نظر بسیار مثبتی بر روی دانشگاه پیام نور از سوی وزارت علوم وجود دارد و امیدواریم در جهت دانشگاه پاسخگو، پویا و نسل سوم هر چه سریعتر گام برداریم.

در ساختار جدید هر مرکز را مستقل تر دیده ایم و ایجاد مناطق ده گانه در دانشگاه پیام نور کشور در راستای طرح ثانوی آمایش آموزش عالی است.

 

دکتر داوریار: افزایش رضایتمندی، انتخاب به عنوان دانشگاه پیشرو استان و اطلاع رسانی ویژگی های منحصر به فرد پیام نور، از مهمترین دستاوردهای کاری بوده است.

دکتر محمد علی داوریار با اشاره به تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در دوران سه ساله مسئولیت افزود:با همکاری و هم افزایی دانشگاهیان دستاوردها و افتخارات بسیاری حاصل شده است که نتیجه و ماحصل آن،انتخاب دانشگاه پیام نور خراسان رضوی به عنوان دانشگاه پیشرو در بین 24 مجموعه دانشگاهی استان بوده است.

وی افزود : مهمترین دستاورد کاری خود را افزایش رضایتمندی و اطلاع رسانی ویژگی های منحصر بفرد دانشگاه پیام نور در سطح استان برای علاقه مندان به تحصیل در  این دانشگاه بزرگ پهنه گستر میدانم.

وی در خاتمه  با تقدیر از همکارانی که در ارتقا دانشگاه تلاش ویژه داشتند از منتقدین دلسوز که راهگشا و باعث جلوگیری از اشتباهات بودند تشکر کرد و افزود: اگرچه برای بیان اقدامات انجام شده چندین ساعت نیاز است اما برای بیان کارها و ایده های انجام نشده و باقی مانده هم شاید یک روز زمان ناکافی باشد.

در ادامه این مراسم دکتر نژاد علی:تفویض اختیار حداکثری به مراکزو واحدها از مهمترین برنامه های آتی پیشرو خواهد بود.

پرفسور عزیز الله نژاد علی با تشکر از حسن اعتماد ریاست عالیه و هیات رئیسه دانشگاه افزود :همگی باید تلاش کنیم تا با هم فکری و تلاش حرکت رو به جلو دانشگاه را شتاب بیشتری بخشیم.

رئیس منطقه 9 پیام نور کشور افزود:پویایی علمی مهمترین سرمایه کشور است و تا زمانیکه پیشرفت علمی هم در تئوری و هم در عمل نداشته باشیم و نتیجه ملموس آنرا در اقتصاد جامعه ببینیم ،نباید به مدارج علمی فردی افتخار کنیم .

 سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی افزود :اختلاف سلیقه و نگاه آنجا که باعث سود و منفعت سازمان است نباید مانع هم افزایی و حرکت شود و بنده به شخصه علاقمند به بهره گیری از نظرات ارزشمند و پیشنهادات همه همکاران علمی و اداری هستم.

وی گفت  بار اصلی دانشگاه و حجم عمده فعالیت ها بر دوش مراکز و واحد ها می باشد که بنا داریم با توجه به سیاست های دانشگاه ،تا حد امکان نسبت به تفویض اختیار اقدام نماییم.

.گفتنی است دکتر نژادعلی استاد تمام رشته شیمی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد ،معاون دانشگاه پیام نور منطقه 8خراسان بزرگ،عضو شورای دانشگاه ،دارای بیش از 85مقاله isi ونشریات بین المللی ،ارائه 120مقاله درکنفرانس های علمی ، پژوهشگر برتر دانشگاه خراسان رضوی درچندین سال متوالی بوده است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ