يكشنبه 2 ارديبهشت 1397   15:27:21
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1395/12/24 سه شنبه
ایرج پور:
جشن دانش آموختگی دانشجویان در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزارشد

.

                

مراسم جشن دانش آموختگی  با حضور معاون علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان، رئیس، اعضای علمی، کارکنان و همچنین حضور  بیش از 70 تن از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به همراه خانواده هایشان ، در سالن همایش های این مرکز  برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با اشاره به این موضوع که آمار٬ شاخص‌ها و میزان قبولی دانشگاه پیام نور در چند سال اخیر نشان می‌دهد که کیفیت آموزشی و علمی این دانشگاه بسیار بالاتر از برخی دانشگاه‌های دیگر است، دکتر ایرج پور در ادامه افزود: بدون شک شما جوانان تحصیل کرده امیدهای امروز و آینده کشور ایران هستید و جامعه به توان، فکر و دستاوردهای شما وابسته است.

 ایرج پور دانشجویان را سرمایه های اصلی برای بالندگی دانشگاه پیام نور دانست و گفت: دانشگاه به وجود شما افتخار می کند چرا که شما سفیران علم در جامعه هستید که با سرمایه گذاری دوران طلایی عمرتان در دانشگاه و سپری نمودن دوران پرافتخار دانشجویی اکنون به عنوان نیروهای کارآمد وارد جامعه می شوید.

وی در ادامه اظهار داشت: اکنون که با تلاش خود و یاری خانواده و استادان و کارکنان این دانشگاه موفق به اخذ مدارک دانشگاهی شده اید باید بدانید فارغ التحصیلی پایان راه ارتباط با دانشگاه نیست، بلکه آغاز ارتباط علمی با دانشگاها و کسب مدارج علمی بالاتر است.

              معاون علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان نیز با بیان اینکه یک حلقه مفقودی در بین صنعت و دانشگاه وجود دارد گفت : متأسفانه وضعیّت نامطلوب اقتصادی در حوزه صنعت باعث شده که پژوهش و آموزش به عنوان دو عنصر غریب در کشور مطرح گردد .

دکتر منصف رشد دانشگاهها را عاملی جهت رشد اجتماع و سطح علمی و فرهنگی کشور دانست و ابراز داشت آینده کشور را شما جوانان خواهید ساخت و این کار مستلزم آن است که با روحیه تلاشگر و در عین حال شاد به فعالیت بپردازید. ایشان ضمن تبریک به دانشجویان فارغ التحصیل، برگزاری چنین برنامه هایی را موجب دلگرمی و امید بخشی برای دانشجویان دانست و از مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان تقدیر به عمل آورد.

اجرای موسیقی سنتی ، برگزاری صندلی داغ بین استادان و دانشجویان، برگزاری مسابقات شاد و مفرح، اهدای لوح فارغ التحصیلی به تمام دانش آموختگان، اهدای جوایز به دانشجویان برتر علمی و فرهنگی، مراسم برش کیک فارغ التحصیلی و عکس یادگاری از دیگر برنامه های این جشن بود.

 

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما