شنبه 5 خرداد 1397   12:48:24
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1394/2/23 چهارشنبه
جهرم میزبان محققان برجسته کشور درسومین همایش ملی علوم وفناوری نانو دانشگاه پیام نور
محققان برجسته کشور ،جدیدترین یافته های علمی درحوزه فناوری نانو را در دانشگاه پیام نور جهرم به نمایش می گذارند

.

رئیس سومین همایش ملی علوم و فناوری نانو ،آموزش و کاربرد آن اظهارداشت: این همایش ملی به میزبانی دانشگاه پیام نور جهرم و در روزهای پنج شنبه وجمعه 24 و25 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،دکتر محمد قناعتیان افزود: تعداد 161 مقاله از طریق دبیرخانه همایش دریافت شده که 34 مقاله بصورت ارائه شفاهی و 100 مقاله نیز بصورت پوستر در روزهای برگزاری همایش در دانشگاه پیام نور جهرم ارائه می شود.

وی اضافه کرد: همزمان با برگزاری این همایش 2 کارگاه تخصصی در حوزه نانو با عناوین سنتز نانو ذرات به روش سل ژل و کارگاه تئوری سنتز گرافن توسط دکتر سیامک پیلبان دکترای نانو فیزیک از دانشگاه مالایا مالزی در روز 5 شنبه و کارگاه روشهای تهیه نانو مواد ذرات مغناطیسی اکسید آهن توسط دکتر صدیقه کامران دکترای شیمی تجزیه از دانشگاه شیراز و عضو هیئت علمی دنشگاه پیام نور جهرم در روز جمعه برگزار می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور جهرم ، همچنین از برپایی نمایشگاه دستاوردهای نانو در حاشیه برگزاری این همایش خبرداد و تصریح کرد: مراسم افتتاحیه این همایش با حضور پژوهشگران در حوزه نانو و دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاهها در روز پنج شنبه ساعت 10صبح در سالن علامه امینی شهرستان جهرم برگزار می شود.

دکتر قناعتیان با اشاره به کاربرد فراوان علوم و فناوری نانو در جهان گفت: کلیه دانشجویان مخصوصاً دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در فضای مساعد پژوهشی که در اختیار دارند باید بیش از پیش به تحقیق و پژوهش در عرصه نانو و تکنولوژی بپردازند.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما