جمعه 2 فروردين 1398   16:14:16
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزیده ها
1397/2/23 يكشنبه
بازدید رئیس دانشگاه از مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان؛
تقدیر دکتر زمانی ازتجاری سازی ایده ها درمرکز خلاقیت ونوآوری

.

رئیس دانشگاه پیام نور ضمن بازدید از مرکز خلاقیت ونوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان ازنحوه وکاربرد ایده ها ونحوه  تجاری سازی طرح ها دراین مرکز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی :دکترزمانی دراین بازدید پس از آگاهی از مراحل پیشرفت ایده های تاییدشده درمرکز خلاقیت ونوآوری گفت:امیدوارم درآینده نزدیک شاهد نتایج موفقیت آمیز فعالیت های علمی این هسته ها باشیم .

در ادامه رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان در خصوص مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: این مرکز با همکاری مستقیم شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و با مدیریت دانشگاه پیام نور اداره می شود که توانسته بستر مناسبی برای پرورش ایده های مبتکرانه و قابل تبدیل به محصول ، ویژه اعضای دانشگاه پیام نور استان اصفهان و دانشجویان علاقه مند فراهم کند  .

دکتر یوسفی در ادامه افزود : در حال حاضر هفت هسته به طور مستمر و تمام وقت در این مرکز مشغول به فعالیت هستند  و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان علاوه بر پشتیبانی حقوقی و مشاوره ای به آنها  ، مبالغی نیز با توجه به پیشرفت کارشان در اختیار هسته ها قرار می دهد .
وی تصریح کرد : هسته های فعال در این مرکز در زمینه علمی با محوریت رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی پزشکی ، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی صنایع و مهندسی شیمی ، و همچنین رشته شیمی کاربردی و زیست شناسی فعالیت کنند.

لازم به ذکر است این مرکز فعالیت رسمی خود را در سال 96 آغازکرد .

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ