پنجشنبه 4 بهمن 1397   06:36:47
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزیده ها
1397/2/23 يكشنبه
دکتر زمانی در بازدید از دانشگاه پیام نور استان قم تاکید کرد:
لزوم استفاده بهینه از ظرفیت ها و ارتقای کارایی دانشگاه/ خدمت رسانی مطلوب اولویت اصلی دانشگاه

.

دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور از ستاد استانی و همچنین مرکز و واحدها، امکانات آزمایشگاهی و فضاهای آموزشی دانشگاه پیام نور قم بازدید کرد.
رییس دانشگاه پیام نور در نشست با روسای مراکز و واحد های استان قم ضمن بررسی فعالیت ها، بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و ارتقای کارایی دانشگاه در خدمت رسانی مطلوب به دانشجویان تاکید کرد و افزود: اولویت اصلی و محوری ما خدمت رسانی مطلوب به دانشجویان عزیزمان است و برای رسیدن به این اصل همه ما باید تلاش کنیم.
دکتر زمانی خاطرنشان کرد:هدف ما داشتن دانشگاهی با کیفیت است تا در همه زمینه ها بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.
وی گفت: درآمدزایی هدف دیگری است که سعی داریم درآمدهای هر استان جهت تسهیل امورجاری همان استان اختصاص یابد ضمن اینکه استفاده از سرمایه گذاری خارج دانشگاهی و خیرین می تواند محل درآمدی ویژه ای برای اتمام پروژه های نیمه تمام در دانشگاه پیام نور باشد.
ریاست دانشگاه پیام نور در بخش دیگری از سخنان خودبر منطقه ای شدن دانشگاه های استانی با عنایت به قانون و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد و اظهار داشت:منطقه ای شدن، صرفه جویی میلیاردی برای دانشگاه در برخواهد داشت و امیدواریم این مهم به زودی به مرحله عملی برسد.
دکتر زمانی با اشاره به جایگاه ویژه و استراتژیک استان قم در منطقه و جهان اظهار داشت: بین المللی شدن از اهداف مهم ما در دانشگاه پیام نور است و در راه رسیدن به این هدف نگاه ویژه ای به قم خواهیم داشت.
گفتنی است ، رئیس دانشگاه پیام نور در بدو ورود به دانشگاه پیام نور استان قم با حضور در یادمان دو شهید گمنام این دانشگاه ضمن ادای احترام، یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی داشت.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ