پیام سرپرست دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان

 

زیزدان و از ما بر آن کس درود
که تارش خرد باشد و داد پود
 
به راستی جمهوری اسلامی ایران و انقلاب کبیر ما، اهداف بسیار مقدسی را پیگیری می نماید و این اهداف در برگیرنده گسترش و تعمیق توحید، اخلاق، معنویت، عدالت، صلح، امنیت و پیشرفت علم و فناوری به منظور رفاه مادی و معنوی انسان هاست.
رسیدن به این اهداف مقدس نیازمند آموزش صحیح علوم و فنون همراه با تربیت معنوی و اخلاقی فرزندان کشور بزرگ ما، ایران اسلامی است. لازم است همه مدیران کشور این مسئولیت خطیر را وجه همت خویش قرار داده و با ایمان، همت و تلاش شایسته در تعالی بخشی به برنامه های سازنده کشور در همه زمینه ها کمک کنند.
برای تحقق این هدف دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، می توانند بستر ویژه ای را فراهم آورند، ، مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور که در سراسر کشور از جمله استان پهناور سیستان و بلوچستان دایر هستند نیز بخش بزرگی از این وظیفه ی ارزشمند را به عهده دارند.
بر خود لازم می دانم از تلاش همه مسئولین محترم دانشگاه و نیز همکاران علمی و اداری عزیزی که در سطح این استان در راستای پشتیبانی، تقویت و توسعه دانشگاه پیام نور نقش ایفا می نمایند و تلاش می کنند، کمال سپاس و قدردانی خویش را ابراز دارم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون آنان را مسئلت می نمایم. متشکرم.
 
هرکه ما را یاد کرد
ایزد مراو را یاد باد
 
 
دکتر عباس اویسی
سرپرست دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان
94/9/1
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما