جشن دانش آموختگان

 

 دکتر سرلک در پنجمین جشن دانش آموختگان برتر دانشگاه پیام نور خبر داد

تسهیلات دانشگاه پیام نور برای اشتغال و ازدواج فارغ التحصیلان/ اجرای آیین نامه پسا دکترا در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به دغدغه اشتغال و ازدواج فارغ التحصیلان دانشگاه گفت: ارائه تسهیلات مناسب درخصوص اشتغال و ازدواج دانشجویان و دانش آموختگان این دانشگاه مهم ترین برنامه دانشگاه پیام نور است.دکتر سرلک در پنجمین دوره جشن دانش آموختگان دانشگاه پیام نور که در سازمان مرکزی برگزار شد، افزود: دانشگاه با امضای تفاهم نامه با بانک ها، تسهیلاتی همچون وام خوداشتغالی، وام خودرو ، وام ازدواج و کار دانشجویی را برای دانش آموختگان پیش بینی کرده تا بعد از فراغت از تحصیل، دغدغه اشتغال نداشته باشند. وی ضمن تبریک به دانش آموختگان، تقارن این جشن را با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) به فال نیک گرفته و افزود: امید است در این روز، دانش آموختگان دانشگاه پیام نور از سیره بزرگان درس گرفته و ادامه دهنده راه آنها باشند.
دکتر سرلک به کسب رتبه یک کیفیت آموزشی و رتبه دهم کیفیت پژوهشی دانشگاه در آخرین رتبه بندی پایگاه استنادی جهان اسلام اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور به مدد ویژگی های منبع محوری، آزمون متمرکز و استفاده از فناوری جدید، افرادی را به جامعه تحویل می دهد که در آزمون های استخدامی و کنکور مقاطع بالاتر افتخارآفرینی می کنند.
وی ضمن قدردانی از حسن اعتماد داوطلبانی که در کنکور سراسری سال جاری، دانشگاه پیام نور را برای تحصیل برگزیدند، گفت: بیش از 202 هزار نفر از داوطلبان ، دانشگاه پیام نور را برای تحصیل خود انتخاب کرده اند که این نشان دهنده رضایت آنها و خانواده هایشان از کیفیت آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... این دانشگاه بوده است.
وی دانشگاه پیام نور را دانشگاه محرومین دانست و یادآور شد: هدف دانشگاه پیام نور خدمت رسانی به قشر محروم و کم بضاعت است و این دانشگاه با کمترین شهریه بهترین خدمات را به دانشجویان ارائه می دهد.
رئیس دانشگاه پیام نور به برنامه های دانشگاه برای دوران پسا تحریم اشاره کرد و افزود: رشد، توسعه و گسترش شرکت های دانش بنیان، کار دانشجویی، حمایت از ایده های برتر ، توسعه مرزهای فعالیت فراتر از مرزهای ملی و استفاده از دیپلماسی ملی برای پیشبرد اهداف نظام و دولت تدبیر و امید و ... از جمله برنامه های دانشگاه پیام نور برای دوره پسا تحریم است.
وی از توجه ویژه دکتر فرهادی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان وزارت علوم به دانشگاه پیام نور قدردانی کرد و گفت: دانشگاه پیام نور تاکنون جایگاه ویژه ای در برنامه ریزی وزارت علوم داشته و عضویت دانشگاه در شورای گسترش آموزش عالی، شورای عطف، شورای عالی برنامه ریزی ، عضویت در کمیسیو ملی یونسکو و ... نشانگر توجه و جایگاه ویژه ای است که وزارت علوم برای دانشگاه درنظر گرفته است.
دکتر سرلک ابراز امیدواری کرد به مدد این حمایت ها بتوانیم در تحقق اهداف نظام ، دولت تدبیر و امید و وزیر علوم، گام های مثبتی برداریم.وی در پایان از تنظیم آیین نامه دوره پسا دکترا در دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: امید است با تنظیم و تصویب این آیین نامه بتوانیم شاهد حضور فارغ التحصیلان این دانشگاه را در مقاطع بالاتر باشیم.
چهارمینبيشتر

   
 
       
 
     
 
     
     
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما