تاریخچه دانشگاه

دانشگاه پیام نور واحد سیه چشمه  در سال 1378 با همت مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران و در راستای تحقق شعار محوری آموزش برای همه،همه جا و همه وقت به منظور فراهعم آوردن امکانات تحصیل برای علاقه مندان تاسیس گردید و در ابتدا فعالیت خود را با یک رشته تحت عنوان زبان و ادبیات فارسی و با پذیرش حدود 60 نفر دانشجو آغاز نمود.
احداث ساختمان آموزشی واحد سیه چشمه در سال 1388 با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال در دو طبقه به متراژ 1876 مترمربع و در زمینی به مساحت 3هکتار آغاز گردید و در بهمن ماه سال 1392 بهره بردای کامل رسید. در عین حال این واحد دارای 12 نفر کارمند تمام وقت و پاره وقت و 5نفر هیئت علمی تمام وقت و 60نفر حق التدریس می باشد.
هم اکنون این دانشگاه دارای 500 نفر دانشجو و در رشته های زبان و ادبیات فارسی(محض)،الهیات(فقه و مبانی حقوق اسلامی؛ قرآن و حدیث)، علوم تربیتی(مدیریت . برنامه ریزی آموزشی؛ آموزش پیش دبستانی و دبستانی)، مدیریت(بازرگانی؛ دولتی)، حسابداری، اقتصاد، روانشناسی(عمومی)، مترجمی زبان خارجه، جغرافیا(برنامه ریزی شهری؛ برنامه ریزی روستایی؛ انسانی)، علوم اجتماعی( پژوهشگری؛ تعاون و رفاه)، دانشجو می پذیرد.همچنین واحد آموزشی دارای سالن اجتماعات، کتابخانه، بوفه، نمازخانه و سایت رایانه می باشد.

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما