اطلاعیه
1399/8/14 چهارشنبه
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور خبر داد:
تمدید مجدد مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور/ تسهیل فرایند ثبت نام الکترونیکی
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور  گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور تا ۱۸ آبان ماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز ضمن تبریک به نودانشجویان دانشگاه پیام نور افزود: با توجه به تماس های مکرر دانشجویان ورودی جدید، فرایند ثبت نام الکترونیکی دانشجویان تسهیل و مهلت ثبت نام تمدید شد.
وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور سعی دارد بهترین خدمات الکترونیکی را به دانشجویان ارائه دهد، اظهار داشت: فرایند ثبت نام به دلیل لزوم ارائه اطلاعات فردی در بدو ورود به دانشگاه کمی طولانی بود، از این رو با تصمیم مدیریت دانشگاه ، مراحل کوتاه شد تا دانشجویان راحت تر  بتوانند ثبت نام کنند.
وی یادآور شد: کلیه پذیرفته شدگان باید با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی خلاصه مراحل پذیرش شامل ؛  تكميل مشخصات، ارسال مدارك و دريافت "گزارش260" عنوان کرد و گفت:  كليه پذيرفته شدگان باید با شناسه كاربري و گذرواژه  وارد سیستم گلستان شوند.
وی افزود: شناسه کاربری مجموع شماره پرونده و b991است به این ترتیب که دانشجویان باید شماره پرونده خود را به b991اضافه نموده و بدون فاصله درج نمایند و گذرواژه نیز شماره ملی ده رقمی دانشجویان است و در صورتی که کد ملی در اطلاعات سنجش تکمیل نشده باشد، دانشجو باید شماره شناسنامه خود را برای گذرواژه درج کند.
وی با عنوان اینکه درصورتی كه با شناسنامه ويا كدملي موفق به ورود به سيستم نشده اند شماره پرونده خود را در گذروازه وارد نمايند، افزود: دانشجویان باید از طریق مسیر آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود" نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک و تصاویر با حجم حداکثر 250 کیلو بایت و فرمت jpg اقدام کنند.
امیرحسین بهروز اظهار داشت:بعد از تكميل مراحل و پذيرش دانشجویان می توانند با  شناسه كاربري : شماره دانشجويي و گذرواژه: شماره شناسنامه ، جهت ثبت نام و انتخاب واحد اقدام کنند.
وی تصریح کرد: كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت50 درصد شهريه ثابت هستند  که برای این منظور باید از طریق منوي اصلي --> آموزش --> گزارش هاي آموزش --> شهريه --> ليست ها و آمارها-->  فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور نسبت به دریافت گزارش 163 و پرداخت شهریه خود اقدام کنند.
مدیرکل روابط عمومی با عنوان اینکه پرداخت شهریه هم به صورت الکترونیکی و هم از طریق حضور در بانک امکان پذیر است ، اظهار داشت: دانشجویان برای پرداخت الکترونیکی می توانند از طریق منوي اصلي --> آموزش --> شهريه --> پرداختهاي الكترونيكي دانشجو، شهریه خود را پرداخت کنند و یا از طریق گزارش 163، با دریافت شناسه قبض و پرداخت، شهریه خود را با مراجعه به بانک بپردازند.
وی یادآور شد: پس از پرداخت شهریه دانشجویان می توانند از طریق مسیر ثبت نام، عملیات ثبت نام و ثبت نام اصلی انتخاب واحد خود را انجام دهند.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir