اداری و مالی
1394/11/17 شنبه
اطلاعیه معاونت اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور برای دانشجویان
آغاز ثبت درخواست متقاضیان وام شهریه متغیر
به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند، با عنایت به دستور ریاست دانشگاه و پیگیری معاونت اداری، مالی و عمرانی در راستای ارائه خدمات مطلوب و رفاه حال دانشجویان، فرم ثبت درخواست وام شهریه متغیر فعال شد.
کلیه دانشجویان تا 22 بهمن ماه 1394 فرصت دارند با مراجعه به سامانه درخواست وام به نشانی https://loan.irankish.com برای ثبت درخواست خود اقدام نمایند. ضمن اینکه باید موارد زیر را مدنظر قرار دهند:
1- امکان اخذ وام برای کلیه دانشجویان (به جز مقطع دکتری) و دارای انتخاب واحد در نیمسال جاری مقدور می باشد (به منظور ارائه تسهیلات در پرداخت شهریه متغیر). لذا دقت گردد این امکان صرفا برای دانشجویانی که بدهی قبلی و شهریه ثابت خود را پرداخت نموده اند فعال می باشد.
2- از صحت اطلاعات شخصی در پردازش "تکمیل و تایید و اطلاعات شخصی دانشجو" اطمینان حاصل نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت اطلاعات (ازجمله اطلاعات شخصی، تلفن همراه و پست الکترونیک) با توجه به عدم امکان ارتباط و اطلاع رسانی به موقع، ثبت وام شما تایید نخواهد گردید.
3- سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی هفت میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد بیست میلیون ریال می باشد. امکان دریافت کل مبلغ بدهی شهریه متغیر شما تا سقف مبلغ فوق به عنوان وام در این سامانه میسر می باشد. لذا در صورت تمایل به اخذ وام با مبلغ پایین تر میبایست ابتدا با مراجعه به سامانه دانشگاهی گلستان نسبت به پرداخت آن میزان از شهریه خود که قادر به پرداخت می باشید اقدام نموده و سپس با مراجعه مجدد به سامانه اخذ وام نسبت به ثبت تقاضای وام دانشجویی اقدام نمایید.
4- چنانچه شهریه متغیر دانشجو از میزان سقف وام بیشتر باشد دانشجو موظف است تا قبل از شروع حذف و اضافه نسبت به پرداخت مابه التفاوت بدهی اقدام نماید.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir