جمعه 11 مهر 1399   01:56:21
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/9/9 شنبه
برپایی نمایشگاه گلهای زینتی و آپارتمانی در دانشگاه پیام نور واحد راین
نخستین نمایشگاه گل های زینتی و آپارتمانی پیام رویش در دانشگاه پیام نور واحد راین برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این نمایشگاه به همت کانون کارآفرینی واحد راین و با هدف معرفی ظرفیت ها و توانمندی گل و گیاه این شهرستان گشایش یافته و هم اکنون دارای بیش از 70 نوع گل زینتی و آپارتمانی برگزار شد .
فرشته هاشمی دبیر کانون کارآفرینی واحد راین در تشریح اقدامات صورت پذیرفته در این نمایشگاه گفت: انواع کاکتوس، موسی در گهواره، سانسوریا، فردوس، بگونیا عروس، گل سنگ، پیرومیا چروک، پافیلی، مرجان و…  از  جمله گیاهان این گلخانه هستند و پرورش و تکثیر آنها از طریق قلمه زنی، پاجوش و بذر به همت اعضاء کانون کار آفرینی این دانشگاه صورت می گیرد.
وی ادامه داد: برگزاری کارگاه آموزشی تکثیر و پرورش گل و گیاه  و ارائه تخفیفات دانشجویی و دانش آموزی و برپایی غرفه صنایع دستی، پته، چرم و نمد که توسط اعضاء این کانون انجام شده از دیگر برنامه های این کانون در حاشیه برگزاری این نمایشگاه بود.
به گفته وی پیش بینی میشود به دلیل استقبال ریاست شورای اسلامی شهر، شهردار و رییس جهاد کشاورزی شهر راین از این نمایشگاه و وجود پتانسیل های لازم در این واحد، در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی گلخانه پرورش گل و گیاه و انواع درخت های زینتی در واحد راین باشیم.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر