سه‌شنبه 8 مهر 1399   00:23:45
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/7/23 سه‌شنبه
دوخبرکوتاه از استان آذربایجان شرقی ،
برگزاری جشن دانشجویان جدیدالورود/بدرقه کاروان دانشجوئی کربلا دردانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی برگزارشد

.

دکتر معصومی : دانشگاه پیام نور میزبان دانشجویان مستعد و با اراده هست .

همزمان با ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی ، مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود در محل سالن علامه جعفری مرکز تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن خوش آمد گویی به نو دانشجویانی که دانشگاه پیام نور را به عنوان محل تحصیل و کسب علم برای خود انتخاب کرده اند ، گفت : دانشگاه پیام نور میزبان دانشجویان مستعد و با اراده کشور است و دانشجویان این دانشگاه با توجه به سیستم آموزشی منحصر به فرد آن ، از اراده ای بالا برخوردار بوده و اعتماد به نفس بیشتری دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تشریح سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور و بیان مزایای آن نسبت به سایر سیستمهای آموزشی ، گفت : امیدواریم تک تک شما عزیزان در هنگام فارغ التحصیلی از این دانشگاه به عنوان یک فرد کارآفرین و خلاق وارد جامعه شوید و بتوانید با بهره مندی از امکانات این دانشگاه و سیستم متفاوت آن آینده شغلی و زندگی خود را تضمین نمایید.

دکتر فضلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تبریز نیز ضمن خوش آمد گویی به نودانشجویان و ابراز خرسندی از حضور این عزیزان در دانشگاه پیام نور تبریز ، گفت : امیدوارم بنده و مجموعه همکاران بتوانیم میزبانی شایسته برای شما آینده سازان کشور باشیم .

وی با تشریح خدمات مختلف دانشگاه در حوزه های علمی ، اداری ، فرهنگی و دانشجویی ، از همه دانشجویان خواست تا حضورشان در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور و ششمین دانشگاه باز دنیا را غنیمت شمرده و با کمک و همکاری یکدیگر در فتح قله های موفقیت برای خود و دانشگاه سهیم باشند.

در ادامه این مراسم جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی و نیز معرفی انجمن ها و کانون های علمی و بسیج دانشجویی توسط مسئولین دانشجویی آنها صورت گرفت تا دانشجویان با عضویت در هرکدام از آنها در پیشبرد اهداف دانشگاه سهیم شوند.

در پایان این مراسم از دانشجویان برتر مرکز تبریز در حوزه های مختلف علمی ، ورزشی ، پژوهشی و فرهنگی تقدیر بعمل آمد.
 

                                                    بدرقه کاروان دانشجویی کربلا

کاروان دانشجویان مرکز تبریز جهت شرکت در مراسم اربعین حسینی عازم کربلا شد.

به گزارش روابط عمومی :با حضور دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ، دکتر فضلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تبریز و اعضای هیئت رئیسه و شورای فرهنگی دانشگاه ، کاروان دانشجویان پسر مرکز تبریز ، جهت شرکت در مراسم اربعین حسینی ، عازم کربلای معلی شد.

دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان در بدرقه این کاروان ، گفت : حضور گسترده و میلیونی در راهپیمایی اربعین حسینی و شرکت در این مراسم ، باعث یاس و ناامیدی دشمن از جوانان انقلاب شده و تمامی نقشه های استکبار جهانی با کلیه امکانات در گستره بسیار وسیع بین المللی با این حرکت پیاده روی اربعین حسینی خنثی شده است .

دکتر معصومی اعتقاد راسخ و ایمان و تعهد جوانان ایرانی و دانشجویان را عامل ترس و واهمه دشمن از ایران عزیز اسلامی دانسته و گفت : جوانان همواره در تمامی عرصه هایی که حضور داشته اند افتخار آفرینی کرده اند و باید بتوانیم با ایجاد بستر و زمینه سازی برای حضور همه جانبه این عزیزان در عرصه های مختلف ملی و بین المللی آینده کشور را تضمین نماییم.

وی با آرزوی اینکه این کاروان دانشجویی به خیر و سلامت زیارت کرده و به میهن اسلامی برگردند ، گفت : دانشجویان پیام نور در شاخص های فرهنگی و عملکردهای فرهنگی جزو بهترین دانشجویان کشور هستند و دانشگاه پیام نور نیز همواره در مسائل فرهنگی جزو دانشگاههای برتر استان و کشور بوده است .


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر