دوشنبه 25 شهريور 1398   13:31:56
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/6/3 يكشنبه
با معرفی نفرات برتر؛
مرحله استانی بیست و سومین جشنواره قران و عترت دانشگاه پیام نور کرمان برگزار شد

.

مرحله استانی بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه، با حضور دانشجویان برگزیده مراکز و واحدهای استان کرمان در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، 20 و 10 جزء ، دعا و مناجات خوانی ، اذان و تواشیح با معرفی برترین ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این مراسم، دکتر امین رستمی مدیر امور فرهنگی و دانشجویی استان، ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در برگزاری این مسابقات تلاش نموده اند، گزارشی از روند برگزاری این مسابقات ارائه کرد و گفت :دیار کریمان مفتخر است، امسال میزبان مرحله کشوری این مسابقات است و بسیار خرسندیم فضای استان کرمان معطر به عطر  حاملان وعاملان قرآن کریم خواهد شد.
همچنین در این مراسم، حجه الااسلام والمسلمین پور محی آبادی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان، در سخنانی با اشاره به آیات پایانی سوره واقعه،بر لزوم بهره گیری عملی از آیات کریمه قرآن تاکید کرد و گفت: هرچه انسان ظرف وجودی خویش را پاکیزه تر کند، ظرفیت بهربرداری از قرآن در او بیشتر می شود و تحت تربیت ربوبی قرا می گیرد .
وی قرائت و حفظ قرآن کریم را مقدمه ای برای عملی نمودن دستورات این کتاب آسمانی در زندگی خواند و ضمن تاکید بر انس روز افزون با قرآن کریم ، دانشجویان را به استفاده از فرصت جوانی برای تزکیه در پرتو قرآن فرا خواند.
در پایان این مراسم، از نفرات اول تا سوم هر رشته تقدیر شد و نفرات اول هر رشته به مرحله کشوری این مسابقات راه یافتند.
گفتنی است، برای اولین بار دانشجویان شرکت کننده در مسابقات قرآنی دانشگاه، مهمان بارگاه مقدس امام زاده محمد از نوادگان امام موسی ابن جعفر علیه السلام بودند و تلاوت های خود را در محضر آن امام زاده صاحب کرامت ارائه کردند.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر