جمعه 28 تير 1398   17:16:12
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/1/20 سه‌شنبه
دکتر علیرضا محدثی زرندی در نخستین جلسه شورای مدیران :
سال جدید سالی همراه با توسعه و پیشرفت و عرضه خدمات نوین به دانشجویان است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نخستین جلسه شورای مدیران دانشگاه در سال98، در سالن کنفرانس ستاد استان برگزار شد.
در این جلسه رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک سال جدید، اظهار امیدواری کرد، سال جدید سالی همراه با توسعه و پیشرفت و عرضه خدمات نوین به دانشجویان باشد.
وی از افزایش چشمگیر درآمدهای غیر شهریه ای استان خبر داد و افزود: در بخش درآمد زایی در سال گذشته شاهد تحول بودیم و در بخش های درآمد های اجاره ای،گلخانه، آموزش های آزاد،برگزاری امتحانات سایر دستگاهها و...شاهد افزایش قابل ملاحظه درآمد بودیم و از این نظر، جزء5 استان برتر کشور هستیم.
دکتر زرندی به جابجایی ستاد استان به مکان فعلی که از استاندارهای لازم اداری برخوردار می باشد  اشاره کرد و گفت: از دیگر اقدامات انجام شده، جابجایی ستاد استان به مکان فعلی و استفاده حداکثری از فضا ها و امکانات موجود دانشگاه بود که به دنبال آن ساختمان قبلی ستاد به عنوان مرکز رشد دانشگاه تبدیل شد و ضمن انعقاد تفاهم نامه با پارک علم و فناوری، می توان افق های نوینی را برای ورود به دانشگاههای نسل سوم و کارآفرین متصور بود.
در ادامه  این جلسه، از زحمات آقای دکتر محسن میرحبیبی در زمان تصدی مدیر نظارت و ارزیابی استان تجلیل و دکتر هوشنگ حمیدیان به عنوان مدیر جدید اداره نظارت و ارزیابی استان معرفی شد.
   

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر