جمعه 28 تير 1398   17:34:37
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/1/19 دوشنبه
دکتر بخشی خانیکی:
افزایش درآمدزایی ، جذب دانشجوی غیر ایرانی، سامان دهی کارکنان و پست ها در کنار پیگیری سند راهبردی دانشگاه پیام نور اولویت های سال 98 است.

. 
رییس دانشگاه پیام نور استان تهران در نخستین روز کاری سال 98، با کارکنان ستاد دیدار و گفت و گو کرد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،دکتر بخشی خانیکی در این نشست اظهار داشت: همه دستاوردها و موفقیت های دانشگاه در سال گذشته، مرهون توجه، تعهد و تلاش بی دریغ همه همکاران است و لازم می دانم که از تک تک شما همکاران دلسوز قدردانی  کنم.
رییس دبیرخانه منطقه یک دانشگاه پیام نور، تدوین سند راهبردی دانشگاه پیام نور را اقدامی جدی و کارآمد عنوان کرد وبا اشاره به ابعاد مختلف آن افزود: با پشتیبانی و عملیاتی شدن این سند، نقشه راهی  پیش روی مدیران دانشگاه در سطوح مختلف در تمامی استان ها قرار خواهد گرفت که رسیدن به اهداف عالی دانشگاه پیام نور را آسان تر خواهد کرد.
وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: ما  در منطقه یک دانشگاه پیام نور تلاش می کنیم تا با تدوین نهایی این سند راهبردی، با همت همه شما عزیزان محورهای مختلف آن را در حوزه های مربوطه به نحو احسن اجرا کنیم.
دکتر بخشی خانیکی افزایش درآمدزایی با تکیه بر تمامی امکانات دانشگاه را از جمله اولویت های کاری خود خواند و خاطرنشان کرد: در سال 97 موفق به کسب مقام اول در بین مراکز استانی دانشگاه  پیام نور شدیم و امسال نیز تمام توان و امکانات خود را به کار می گیریم تا با رشد و جهش بیشتر، علاوه بر حل مشکلات دانشگاه، بتوانیم کمکی  به افزایش درآمد کارکنان بویژه همکاران شرکتی مان نماییم.
رییس دانشگاه پیام نور استان تهران سامان دهی کارکنان دانشگاه پیام نور استان تهران را از دیگر برنامه های خود در سال جدید خواند و افزود: در سال گذشته اقدامات خوبی در این زمینه انجام دادیم و امسال هم با همان نگاه، سعی می کنیم تا تعداد کارکنان و اعضای علمی افزایش پیدا نکند تا از تبعات حاصل از آن پیشگیری کنیم.
سامان دهی پست های سازمانی در دانشگاه پیام نور استان تهران از دیگر موضوعاتی بود که دکتر بخشی خانیکی به عنوان اولویت های سال جدید عنوان کرد.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر