يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   11:21:01
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1397/8/14 دوشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی:
اشاعه فرهنگ اسلامی و قرآنی از مشخصه بارز فعالان قرآنی است.

.به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی با دانشجویان شرکت کننده در جشنواره قران و عترت دانشگاه پیام نور که موفق به کسب مقام های برتر شده بودند دیدار کرد.
در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و افتخارآفرینی دانشجویان مراکز وواحدهای استان که برگ زرین دیگری رابرافتخارات دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی افزودند ، گفت : قرائت قرآن کریم و درک معانی و مفاهیم عمیق آن یک هنر است و جای بسی خوشحالی دارد که چنین جوانان با استعداد و مومن و متعهدی در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند.
ایشان با اشاره به اینکه داشتن وجدان کاری و اشاعه فرهنگ اسلامی و قرآنی از مشخصه های بارز فعالین قرآنی است ، گفت : شما می توانید تاثیر بسزایی در سایر جوانان و دانشجویان دانشگاه داشته باشید و فرهنگ قرآنی را در تمامی ابعاد توسعه و تقویت نمایید.
رئیس دانشگاه پیام نور استان با ابراز خرسندی از کسب مقام های برتر توسط تمامی شرکت کنندگان استان آذربایجانشرقی ، و تشکر از زحمات و تلاشهای بی وقفه این دانشجویان ، گفت : در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی و اسلامی باید خسته نشویم و با برنامه ریزی و صرف هزینه این راه را تا رسیدن به سر منزل مقصود ادامه دهیم.
دکتر معصومی با اهداء لوح سپاس از تلاشهای افتخار آفرینان استان آذربایجانشرقی در مسابقات قرآن و عترت تقدیر کرده و برای همه آنان در مسابقات ملی که به میزبانی مشهد مقدس درماههای آتی برگزار خواهد شد آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر