دوشنبه 7 مهر 1399   15:27:45
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1398/11/21 دوشنبه
مشاور معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
اهتمام دانشگاه پیام نور در گردآوری قوم ها و فرهنگ ها شایسته تقدیر است/ جوانی جوانان را به رسمیت بشناسیم

.

مشاور معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهتمام ویژه دانشگاه پیام نور در ادغام سه جشنواره و گردآوردن قوم ها و فرهنگ ها از سراسر کشور را شایسته تقدیر دانست و گفت: دانشگاه پیام نور امروز نشان داد که اگر تنوع را به رسمیت بشناسیم و اجازه بدهیم که گرایش های مختلف رشته ای، قومی، فرهنگی و جغرافیایی در کنار هم قرار گیرند، اگر شادی و جوانی را به رسمیت بشناسیم، این امکان وجود دارد که در درون مجموعه های دانشگاهی، اتفاقات دوران سازی رخ دهد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر فریدون رحیم زاده امروز در اختتامیه جشنواره دستاوردهای دانشگاه پیام نور که به میزبانی دانشگاه پیام نور استان سمنان برگزار شد، افزود: حقیقتا عنوان «جشنواره» برای این مراسم با رنگ آمیزی، تنوع، قومیت و فرهنگ های مختلف که حول یک مجموعه واحد در دانشگاه پیام نور گرد آمده اند، برازنده است.
وی با عنوان اینکه این جشنواره نمادی از وحدت ملی و شادی و شعف است، افزود: دانشگاه پیام نور نشان داد در صورتی که اهتمام و جدیتی وجودداشته باشد، می شود دانشجویان را از سراسر کشور گرد هم آورد وبرنامه واحدی را اجرا کرد.
دکتر رحیم زاده گفت: وقتی دانشگاه و دانشجویان همکاری می کنند می شود اتفاقات بزرگی را شکل داد.
وی افزود: جشنواره ها همیشه ویترین وحاصل تلاش دانشجویان و برنامه ریزی مدیران است و می تواند سکوی پرشی برای آینده دانشگاه ها باشد.
وی با عنوان اینکه در نظام فرهنگی دانشگاه ها باید کلمه جوانی به معنای واقعی به رسمیت شناخته شود، افزود:  جوانی آسیب نیست و نباید دوره جوانی را دوره گذار تلقی کرد. جوانی موضوعیت دارد و باید کاری کنیم که جوانان در جایگاه خود قرار گیرند و دوره جوانی را به احسن عزیز بشمارند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر