يكشنبه 17 فروردين 1399   12:14:53
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1398/6/24 يكشنبه
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی:
دانشگاه پیام نور در حرکتی متوازن، اهداف عالی نظام را پیگیری می کند/ لزوم همراهی اساتید با دبیرخانه گام دوم انقلاب همزمان با آغاز سال تحصیلی

.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه توقع ما این است که در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری ، برنامه عملیاتی ودقیق علمی پیش بینی و به عنوان الگوی مناسب برای اقشار مختلف ارائه شود، افزود: دانشجویان نیازمند همراهی و همفکری اساتید برای قرار گرفتن در مسیر درست هستند و از این رو انتظار می رود، بسیج اساتید دانشگاه پیام نور با دبیرخانه گام دوم انقلاب که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود، همراهی کنند.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد هادی امین ناجی در نشست کشوری مسئولان بسیج اساتید دانشگاه پیام نور که با موضوع « جنبش استادی، الزامات و ظرفیت ها» امروز در سازمان مرکزی برگزار شد، افزود: نگاهی که به مجموعه بسیج اساتید می شود این است که نقش الگویی و محوری را در پیشران حرکت بسیج برعهده گیرد.
وی با عنوان اینکه  بسیج اساتید از اقبال و جایگاه بسیار بالایی برخوردار است ، گفت: دانشگاه پیام نور در مجموعه فعالیت های فرهنگی قائل به حرکت یک جانبه نیست و از طرفی هم نمی گذارد رکنی ازارکان مغفول بماند و این دانشگاه در حرکتی متوازن اهداف عالی نظام را پیگیری می کند.
وی اذعان داشت: در این مجموعه وزین با رویکردهای مختلف اجتماعی، سیاسی و دینی باید برای پاسخگویی به نیازها و شناسایی آنها صرفا به روش های پیشین بسنده نکرده ، نیاز مخاطب را سنجیده و پاسخ مناسب با آن را ارائه کنیم.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور بر لزوم نگاه مخاطب شناسانه تاکید کرد و اظهار داشت: تمامی نیازهای جوانان باید شنیده شود و ما به عنوان عضو علمی باید دانشجو را در مسیر درست قرار دهیم و در این میان مسئولیت سنگینی را بر دوش داریم.
وی یکی از کارکرهای خوب بسیج را حضور جدی در مناسبت های اجتماعی و حوادث مختلف دانست و اظهار داشت: در میان کنشگران عرصه فرهنگی در دانشگاه پیام نور، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، بسیج اساتید ، دانشجویان و کارکنان هماهنگی بسیار خوبی وجود دارد و امید که این انسجام در سال تحصیلی آتی منشاء اقدامات موثرتری باشد.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ