جمعه 28 تير 1398   17:12:49
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1398/1/20 سه‌شنبه
بازدید معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور از مناطق سیل زده استان گلستان
دکتر امین ناجی: دانشگاه پیام نور پناهگاه هموطنان سیل زده/ اهتمام ویژه برای امداد رسانی

.

 معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با حضور در مناطق سیل زده استان گلستان بر اهتمام ویژه این دانشگاه برای کمک به هموطنان عزیز سیل زده تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد هادی امین ناجی در بازدید از واحدهای آق قلا و بندرترکمن و نیز مناطق سیل زده، ضمن ابراز همدردی با مردم، تسکین آلام  مردم سیل زده را مهم ترین وظیفه انسانی دانست و افزود: دانشگاه پیام نور از ابتدای شروع این واقعه با فعال کردن کانون های هلال احمر و تشکل های مختلف دانشجویی در قالب گروه های امدادی به کمک سیل زدگان شتافت.
دکتر امین ناجی با عنوان اینکه همه ما وظیفه داریم از این نقش اجتماعی دانشگاه  به عنوان سرمایه اجتماعی صیانت کنیم، گفت: دانشگاه پیام نور پناهگاه هموطنان گرفتار در این واقعه خواهد بود و آمادگی کامل خود را برای امداد رسانی اعلام می کند.
وی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در دانشگاه  پیام نور استان گلستان از جمله راه اندازی و مدیریت کمپ امدادی سیل زدگان، سازماندهی گرو ه های امدادی  دانشجویی، جمع آوری کمک های ضروری و نیز خدمات فرهنگی و اجتماعی به خانواده های سیل زده خاطر نشان کرد: انتقال تجربیات کسب شده به سایر استان ها جهت مقابله با حوادث مشابه در آینده بسیار ضروری است.
وی از برنامه های در حال تدوین دانشگاه جهت مساعدت به دانشجویان گرفتار درسیل اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه های مورد نظر نگرانی این دانشجویان در خصوص شهریه و آزمون ها رفع شود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ