يكشنبه 27 مرداد 1398   20:12:46
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فناوری و پژوهش
1397/9/6 سه‌شنبه
معاون پژوهش و فناوری خبر داد:
اقدام شاخص معاونت پژوهشی در تحول کیفی نشریات علمی / اخذ کد شناسگر بین‌المللی دیجیتالی (DOI) برای نشریات علمی دانشگاه

.

 دکتر کریمی با اشاره به اقدام شاخص معاونت پژوهشی دانشگاه در تحول کیفی نشریات علمی،  از اخذ کد شناسگر بین‌المللی دیجیتالی « DOI » برای نشریات علمی به زبان انگلیسی و عربی دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه افزود: « DOI » در مرحلۀ اول از پاییز امسال به کلیۀ نشریات دارای درجۀ علمی و نشریات انگلیسی و عربی اختصاص یافت و امکان جستجو و دستیابی سریع تر در موتورهای جستجوی الکترونیکی را فراهم آورده است.
وی هدف از اخذ این کد را تحقق اهداف عالیه پژوهشی دانشگاه و به منظور گسترش کیفی و ارتقاء موقعیت بین‌المللی نشریات دارای درجه علمی (فارسی، انگلیسی و عربی زبان) دانست و ابراز امیدواری کرد: این امکان در سال آینده موجب شناسایی بیشتر نشریات و مقالات علمی و افزایش ضریب تأثیر و اعتبار علمی دانشگاه پیام نور شود.
 
برگزاری کارگاه علمی «نمایه سازی مقالات علمی در پایگاه بین المللی Scopus»
دکتر محمدعلی کریمی همچنین از برگزاری کارگاه علمی «نمایه سازی مقالات علمی در پایگاه بین المللی Scopus» خبر داد و گفت: این کارگاه در راستای سیاست های پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر ارتقاء کیفی نشریات و نمایه سازی آنها در پایگاه هـای معتبـر علمی، به صورت عملی و با حضور دست اندرکاران نشریات علمی و کارشناسان گروه نشریات دانشگاه پیام نور برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ