شنبه 29 شهریور 1399   14:26:54
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

آموزش
1398/4/19 چهارشنبه
قابل توجه داوطلبان مجاز مقطع کارشناسی ارشد؛
آغاز مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور از امروز/ لینک دفترچه راهنمای انتخاب رشته

.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان از روز چهارشنبه ۱۹ تیر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ تیر ۹۸ است و تمام داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور می‌توانند در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته محل‌های این دانشگاه اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز با عنوان اینکه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ از امروز می توانند ۱۰۰ کدرشته محل را انتخاب کنند، افزود: دانشگاه پیام نور پذیرای تمام داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه در گروه‌های آزمایشی؛ علوم انسانی، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر است.
وی این دانشگاه را به دلیل دارا بودن شیوه‌های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، منحصر به فرد دانست و گفت: شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور با بهره گیری از سیستم‌های نوین آموزشی بر پایه فناوری اطلاعات بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین فراهم می‌آورد.
وی ضمن اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه‌ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است، اظهار داشت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون‌های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون‌های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه‌ها متمایز می‌کند.
لازم به ذکر است، کارنامه داوطلبان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org قابل مشاهده است. آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی در این آزمون شده اند، باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته های اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام کنند.


لینک دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته 98

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر