جمعه 1 شهريور 1398   03:20:34
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

آموزش
1397/11/7 يكشنبه
مدیر کل نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه پیام نور اعلام کرد:
تضمین کیفیت آزمون های الکترونیکی در دانشگاه پیام نور

.

مدیر کل نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت در نشست هم اندیشی با اعضا هیات علمی و روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور هرمزگان با بیان اینکه ارزشیابی اساتید در سیستم گلستان توسط دانشجویان صورت می گیرد گفت: در آینده تدبیر جدیدی به ارزشیابی اساتید نیز اضافه خواهد شد.
دکتر ضماهنی با اشاره به برگزاری امتحانات به صورت آنلاین افزود: اداره کل نظارت  و ارزیابی دانشگاه پیام نور کیفیت آزمون های الکترونیکی را در این دانشگاه تضمین می کند و طبق تاکید دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور، آزمون های الکترونیکی افزایش پیدا خواهد کرد و اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.
دکتر ضماهنی خاطر نشان ساخت: یکی از راه های ارتباطی با دانشگاه دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت است که در این نشست ما با ارتباط چهره به چهره همکاران و دریافت اخبار جهت انتقال گروه های سازنده، به هیات رئیسه دانشگاه ارسال خواهد شد.
دکتر ضماهنی همچنین  بر تقویت زیر ساخت های آزمایشگاهی نیز تاکید کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که یک مدیر خوب کسی است که اگر وقت خودش را تنظیم کند نیمی از آن را در امر نظارت صرف می کند، گفت: نظارت و ارزیابی نقشی بسیار مهم در ارزیابی دستگاه های اجرایی دارد.
دکتر خیری اظهار داشت: دانشگاه پیام نور هرمزگان در جذب دانشجو نسبت به سال های گذشته بسیار موفق بوده است.
وی در پایان گزارش هایی از وضعیت دانشگاه پیام نور هرمزگان ارائه نمود.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ